globalmoto_kveten




Pomoc ohledně ráfku

  • 0

    4.8.2016 od GábaPatrik

    Zdravím majitelé XTček, mám k Vám takovou menší prozbičku?? Mam trošku menší problém z XTčkem potřeboval bych jestli by byl někdo tak laskav a ochotnej a pujčil mi na zkoušku přední kolo na XT 660 X jen potřebuju zjistit jesltli mám ráfek v háji nebo nn, asi tak při rychlosti 110-120km/h mi začnou házet řidítka. Zkoušel jsem ho roztočit a z obouch stran hází. Už jsem vyzkoušel vše co by to mohlo dělat, tudíž jedinná věc je ještě ten ráfek. Vratil bych ho hned po odzkoušení.... Detajli bych řekl osobně proč. Chci si být jist že to bude ráfkem nebo nn, abych nekupoval zbytečne novej.. Nebojte se v pořádku vratím... ;) ;) Kdyby měl někdo doma v rezervě bylo byto nejlepší. Byl by někdo v okolí Vysočina? Děkuj všem předem za odpověďi :) :)

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    5.8.2016 od ja1

    co řešíš...jestli je křivej ráfek nebo koplej tak nic jinýho tam rozkmitat motorku nemůže... ráfek musíš koupit na yamahu..má jiný křížení drátů a jinak úhlované díry na niple...nejde tam jakýkoli

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.8.2016 od Hadi

    Pokud ti to háže, tak si to nech nejdřív vycentroval. Pak to může dělat pneu. To zjistíš v servise.

    Doplněno:

    Nebo koupit jiný ráfek přímo na XT nebo z jiné motorky a přizpůsobit.

    11.8.2016 od Hadi

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist