globalmoto_kveten




DR Big špatně maže

  • 0

    12.5.2017 od Butroš

    Ahoj pánové.Potrebuji poradit s Bigoušem.Za studená maže dobře,ale jak se trochu ohřeje tak mě problikává kontrolka mazání a začne mazat až nad 3000otacek. Nemáte někdo nějaký tip co stim.diky moc za radu.Butroš

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    13.5.2017 od ja1

    to může být leccos..špatné čidlo,jiný olej,vyběhaný čerpadlo...já bych vyndal čidlo a změřil tlak čerpadla

    Doplněno:

    Nechápu proč takové oleje,celou dobu co mám BIGA dávám Motul 5100 10w40 a poslední 2.roky náš Mogul a vše v pohodě,za sezonu žádné dolití ani úbytek

    10.10.2017 od -Jandys-

    Olej 15w50 čidlo mezi chladičem

    13.5.2017 od Butroš

    olej 20w50?

    13.5.2017 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.5.2017 od frool

    Mam kuchly dva motory DR600, oba chciply na prevodovku...piliny z kolecek vymelou cerpadlo, teprva pak konci ve filtru..(si myslim) takze jestli nikdo treba 50.000 km a vic nebyl v motoru, udelej to ty budes koukat....Bigous ma kroutaku dost, aby byly kolecka drceny na maly tocky...dily sezenes

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.5.2017 od hiffson

    Kdyby byl olej 10W40 tak to docela chápu. Nejjednodužší je asi jezdit nad 3000ot.

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.5.2017 od Miruss

    Kolikrát stací změnit pouze olej, dlouhodobě u nás vyzkoušený olej pro Bigy je Denicol 10W40, s ostatníma olejama byly problémy s horším zazáním a poškozením vačky a vahadel. V první řadě zní dotaz, je to starý model 800 nebo novější. Při výměně oleje čistíš i pravidelně sítko na sacím potrubí čerpadla, zde bývá často dost pilin při poškození převodovky nebo soukolí startéru, ale i od vaček a vahadel. Čištění je duležité a současně je to prevence kontroly, zda se něco uvnitř neděje. Čerpadlo nám nikdy neodešlo, malá pravděpodobnost.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist