globalmoto_kveten




Ukazatel stavu paliva

  • 0

    21.2.2022 od ebro

    Nazdar.Ked natankujem nadrž do plna ,tak jedna palička stavu ukazovatela paliva prestala svietiť.Tá úplne hore.Je ich tam myslim 8 a svieti mi len prvych 7 políčok.Uz som tankoval viackrat do plna a problém stále trvá.Stretol sa s tym uz niekto? Dík.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 1

    23.2.2022 od nevo7

    S elektronikou problém nemám /ale je toho veľa aj po webe/. Na druhej strane s tečením oleja od hocikade, KTM nemá starosť.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.2.2022 od abbany

    Ahoj , Zatiaľ som sa s takouto poruchou nestretol. Ale za to užmám v záruke pretesnené predné tlmiče, takže oplatí sa doplatiť si 4 roky záruku. Už sa mi i raz stalo, že mi svietila porucha ,,suspension" co som nevedel či predok alebo zadok. Ani servis v BA na to neprišiel a dokonca ani pánko z Matinghofenu, ktorý si priviezol mašinku, na ktorú poprepájali celáýkáblový zväzok, tak žiadnu poruchu nenašiel. Po nasadení káblov späť na moto, ide všetko tak ako má. Asi nejaký zlý kontakt, ktorý sa pri odpojení a spätnom zapojení opravil?? treba kontaktovať KTM, a ak máš moto v záruke, tak okamžite riešiť. Doporučujem každú poruchu nahlasovať mailom. Je lepšie mať zdokladovanú komunikáciu a to nie len pri motorke.
    Ahoj a nech robí radosť. Tieto chorôbky ma od KTm neodradia. Tá jazda je zavisle návyková.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.2.2022 od Míra1970

    1290 mají s palivoměrem problémy. U kámoše to nešlo už u nový motorky a druhej s tím měl taky nějaký problémy. Mě to teda po 18 000 km pořád funguje.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.2.2022 od STI304ps

    za mě palivoměr zatím taky v pohodě, ale jak píše kolega, také jsem si nechal prodloužit záruku a vůbec toho nelituji, protože mi měnili středový tlumič... tekl a údajně je to častá porucha.... je fakt že jestě občas mi zlobí plyn.... na jedničku občas jako by řestal na zlomek vteřiny fungovat a pak zase v pohodě.... v KTM netuší.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.2.2022 od VlČek67

    Ahoj, taky jsem měl problém s palivoměrem asi dva měsíce od koupě, palivoměr mi vyměnili v záruce a od té doby vše ok. Začalo to podobně jak to popisuješ, natankoval jsem plnou a palivoměr neukazoval plnou anebo jsem natankoval plnou a po odjezdu od benzíny jsem čekal cca 10-50 km než se palivoměr probudil a za stavu cca 2500 km jsem natankoval a palivoměr stále ukazoval prázdnou nádrž, takže výměna v záruce a od té doby je klid.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist