globalmoto_kveten




Koupě motorky výška jezdce

  • 0

    6.6.2022 od Jesse-James

    Zdravím všechny nevím kde napsat o radu jsem tu registrovaný čerstvě tak se nezlobte jestli to sem nepatří potřeboval bych poradit chystám se koupit motorku shadow 750 rok 2012 a jde mi jen o jednu věc a to sice jestli není motorka malá pro výšku 182cm a váhu cca 100kg o výkon mi nejde na motorce jsem seděl a sedla mi jako by byla stavěná pro mě jen když jsem pak ukázal známým fotky když jsem na ní seděl tak mě zaskočilo že prý jestli mi není malá :D tak jsem s toho trošku rozhozený ad na tom nevypadám jako vosa na bonbonu :D Hledal jsem zde recenze jen málo kdo napíše svou výšku abych zjistil jak velcí chlapy na tom jezdí jinak bude to moje druhá motorka první byla Suzuki SV1000S jezdil jsem ji 2 roky a pořad ji mam v garáži ale chtěl bych něco na klidnou pohodlnou jízdu hlavně kvůli nohám předem děkuji za odpověd budu rád když mi napiše někdo kdo je třeba stejně vysoký jako já a jezdi tu 750tku díky moc

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    6.6.2022 od stnd

    Nazdar, malá není, je relativně dlouhá. Vždyť vyzkoušej a uvidíš sám.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2022 od CRF1000

    na tom se nesvezeš, nezatáčí nejede na nerovnostech mlátí do zadku...dlouhá je ale sedíš proklatě nízko....a na 182 cm bude dle mého názoru malá....když už něco tak vt 1100 aero se 42 kW nebo ještě lépe 1300 vtx

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2022 od Myschan

    Měl jsem Honda VT 750 Shadow Spirit, vážím o kilo víc a měřím 188. Sedí se nízko, ale je to v pohodě. Vykašli se na to, jestli si někdo myslí, že je to pro Tebe malé. Záleží na tom, co se líbí TOBĚ, jezdit na tom budeš TY, platíš to TY a pokud to vyhovuje TOBĚ a dělá TI radost, pak je to super a kup si to. Jedeš si vyčistit hlavu a užít si jízdu, ne se předvádět ve značkových hadrech a novou motorkou před místním gymplem. Já budu kupovat ještě Hondu Monkey, co myslíš, nebude malá?

    Doplněno:

    Nic ve zlém a hodně šťastných kilometrů!

    7.6.2022 od Myschan

    Doplnit odpověď

  • 0
  • 0

    8.6.2022 od ja1

    Když ji miluješ, neresiš, vždyť se na tom projed a pak se rozhodni sám,

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.6.2022 od Monte_404

    Zdravím! Mám 188 cm a naprostá spokojenost. Rozhodně neřešit a jezdit a užívat! Miloval jsem jí, jen po pár letech, když jsem začal vozit batůžek už mi přišlo těch koníků málo a tak jsem přesedlal - HD softail slim, stejný rozvor a stejně velká mašina. V US na tom jezdí hlavně ženský. Kašlu na to a užívám si to!

    Doplněno:

    Tady mám nějaká videa s HDčkem, jak jsem psal - rozměry jsou stejné jak měla VT750… tak snad to pomůže s představou:

    13.6.2022 od Monte_404

    Pro upřesnění: mám 188 cm a 110 kg ;)

    13.6.2022 od Monte_404

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist