globalmoto_kveten




Řazení po pádu

  • 1

    10.8.2023 od Holkazprahy

    Po zaparkování spadla motorka na levou stranu(bez velkého nárazu),od té doby problém s řazením nahoru.1-2 ok,3 jen výjimečně, vyšší vůbec. Motorkám nerozumím...srovná se to samo nebo musim do servisu? Případně jestli je něco co zvládne i laik...nebo na koho se obrátit...nerada bych v servisu platila za to,že se hned pozná, že tomu nerozumím tak se toho udělá víc... Předem děkuji

    Doplněno:

    Možná se při zvedání opřelo o řadící páku (?)....nicméně na první pohled (laický) není vidět poškození...ještě vlastně doplním, že po zvednutí jsem to zkusila a řazení chvíli ok, začalo to později...včera jsem to zkusila podruhé...nejdřív ok, pak zas už jen 1-2...

    11.8.2023 od Holkazprahy

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    11.8.2023 od ja1

    Podle mne ohnuta radicka a na tahlu a mrtvý bod , nic co by nemělo jít seridit, pokud se na to necitis, kdejaka auto,motodilna by to měla zvládnout, ,jde jen o nastavení táhla

    Doplněno:

    Taky může být ohnuty čep radicky a ta se pak nevrací do základní polohy a.pak nejde zařadit

    11.8.2023 od ja1

    Ano, tam bych zacal.

    11.8.2023 od robfor

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.8.2023 od robfor

    Na dalku se neda posoudit, v nejhorsim pripade se ohnuly vidlicky razeni a na to az tak velka sila neni potreba, pokud to schytala radici paka. Ale muze to byt i nejaka prkotina.

    Doplněno:

    jinak nahoru od paky razeni vede takove tahlo, tak se podivej, jestli neni ohnute, v tom pripade to je opravdu jen banalni oprava.

    10.8.2023 od robfor

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.8.2023 od Punknroll

    Ahoj. Nerozumím tomu, takže,kdyby se to stalo mne,zavolal bych do servisu Velvex ve Slaném na Pražské. Úplně zaměřeni na motorky asi nejsou,ale vedoucí je motorkář. Je solidní a určitě tě nenatahne. Číslo se dá asi najít,nebo ti ho pošlu, chceš-li. Můžeš se u něj odvolat na mne. Štěpán

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.8.2023 od hondaman1

    dohodni sa so servisom ze chces zistit pricinu problemu a kolko
    to bude stat a ked zistia pricinu tiez sa opytaj kolko to bude stat
    podla toho sa rozhodni
    ak to niekde nechas mnohe servisy ta budu chciet natahnout

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist