globalmoto_kveten




Jak má správně svítit honda cbr 125r (2009)

  • 0

    5.5.2024 od Hanz08

    Dobrý den, potřeboval bych se zeptat jak by správně měla svítit Honda cbr 125 ročník 09 svítí mi z pohledu řidiče pravé na potkávačky a levé na dálku, když jsem ale viděl jet tohle CBRo tak mu svítíli obě dvě na potkávací. Tak bych se chtěl zeptat jak by to správně mělo být protože jsem z toho poměrně zmaten.A bojím se abych nepřišel o řidičák tím že mi nesvítí potkávačka do silnice (do leva).

    Předem děkuji za odpovědi

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    5.5.2024 od ja1

    Neboj nic, motorka má jen jeden světlomet umístěný uprostřed, a je jedno v které parabole je obrysovka či potkavaci a dálkové světlo

    Doplněno:

    Pořád je to jen jedno světlo s dvěma parabolama

    6.5.2024 od ja1

    2009 ne, ta už má dvě světla po boku kapotáže.

    5.5.2024 od MarcaBiker

    2009 ne, ta už má dvě světla po boku kapotáže.

    5.5.2024 od MarcaBiker

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.5.2024 od MarcaBiker

    To ti svítí ovšem nějak špatně, od toho tam je přepínač na dálkový/ normální světla.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.5.2024 od vikik

    tady je test z roku 2007 - podle všeho stejnej model jako máš ty. Cituji "Stejně jako u větších sestřiček i zde při potkávačkách svítí pouze jedna strana." Dokonce i na fotkách svítí jenom pravý světlo.
    Jinak bych byl v klidu, motorek, kterým svítí (nelogicky) pravá strana je víc

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.5.2024 od grooll

    Měl jsem doma 2004, kde si to kluci předělávali na dvě H4ky. takže pokud jsi to někde takto viděl, mohlo to být tuningem.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.5.2024 od tanoz

    Souhlasím s @grooll. Nám se na ní právě tohle nelíbilo. a tak jsme upravili patky světel a zapojení. Není to nic proti ničemu. Kupodivu to nezaregistrovali ani na TK. Rozhodně to ale vzhledově a vlastně i světelně vypadá mnohem lépe.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist