Suzuki DL 650 V-Strom (2019)

Vlastník Ondra640
Vloženo 4.10.2022
Aktualizováno 18.5.2024

Deník motorky
Nalezeno 21 záznamů

• Snížení stupaček

Co bych tak ještě mohl na stromku udělat... Co třeba zkusit ulevit kolenům? Nejdříve jsem přemýšlel o výrobě nových základen pro stupačky. Ale nechtělo se mi s tím tak úplně dělat...čepy na páky, samotný úchyt stupačky.

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Přední brzdy

Tak nějak jsem neměl do čeho píchnout. Tož jsem se v ADmoto stavil pro brzdiče z litrového SV, vyrobil adaptéry z 8mm železa a už mi kotouče okusují dva čtyřpísty :) Ještě je budu muset přegumičkovat ale chuť vyzkoušet j

Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 16.05.2024
  • Uchycení padáků

Tak trochu z nudy jsem se pustil do výroby nových distančních podložek k uchycení padáků. Udělal jsem je z hliníku a upravil šířku tak, aby oproti původním seděly na co nejvetší ploše.

Vloženo: 20.04.2024
    Uskutečněno: 20.04.2024
  • Úprava zdvihu vidlic

Udělal jsem menší pokus. Vnitřky vidlic Matris jsem podložil 2cm sloupkem, čímž jsem dosáhnul zvětšení zdvihu na 16cm (od spodní polohy po pružinu dorazu vytažení, samotná Matris jednotka má chod 18cm). Originálně má vid

Vloženo: 18.04.2024
    Uskutečněno: 18.04.2024
  • Aktualizace na nový model

Líbila se mi barevná kombinace pro rok 2024. Bílomodrá, JWN. Nádrž jsem dal lakýrovi aby na ni šplíchnul barvu Pearl brilliant white. Plasty do Pearl vigor blue jsem udělal sám. Pak najít v katalogu ty správné nálepky. Z

Vloženo: 17.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • První test tlumičů Matris

Nevydržel jsem čekat až na jaro a najel jsem prvních testovacích 200km s novými předními tlumiči. A musím říst, že pecka. Stromek se posunul na vyšší level. Takže za mě dobrý, těch cca 16tis za to stálo.

Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 29.12.2023
  • Tlumiče Matris

Po měsíci a čtyř dnech od objednání mi konečně od itala dorazily vnitřky předních vidlic. Vyrobené to mají hezky, snad tak budou i fungovat. Uvidí se na jaře :) Edit 17.11.2023 Tlumiče jsem namontoval. Všechno krásně

Vloženo: 16.11.2023
    Uskutečněno: 16.11.2023
  • Po roce...

Stromek je doma rok a za tu dobu jsem najel skoro 9000km. Žádné poruchy ani problémy. Tankuju a mažu řetěz. Všechno je v cajku, až na předek. Nevelký zdvih a prachobyčejná vidle nedává příliš jistoty na více rozbitých ce

Vloženo: 12.10.2023
    Uskutečněno: 12.10.2023
  • Test dojezdu

Vyzkoušel jsem, kolik se dá najet na nádrž až do úplného zhasnutí motoru. Bylo to 584km. Od doby, kdy palubák přestal ukazovat dojezd, jsem ujel ještě 49km. Do prázdné nádrže se pak vešklo 21l benzínu. Průměrná spotřeba

Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 01.09.2023
  • Výztuha vidlic

Dodělal jsem výztuhu vidle a musím říct, že je to dost znát. Na rozbité cestě a hlavně v náklonech je předek mnohem pevnější s jistější stopou.

Vloženo: 24.03.2023
    Uskutečněno: 24.03.2023
  • Jarní update

Na chladič mřížka, na kola gumy se škorpiónem, na masku originální plexi a na přední vidli výztuha. Ta dle očekávání neseděla, roztahovala vidlice od sebe. Takže jsem ji přeříz. Teď čekám, až mi dorazí tvrzený 3mm hliník

Vloženo: 06.03.2023
    Uskutečněno: 06.03.2023
  • Zadní blatníček

Koupil jsem od číňana zadní blatníček. O 2000kč levnějsí než co se tu normálně prodává. Při montáži se cenový rozdíl projevil. Protože byla plocha dosedající na pravou nohu kyvky křivá, musel jsem upravit kryt brzdové ha

Vloženo: 13.01.2023
    Uskutečněno: 13.01.2023
  • Prodloužení blatníku

Dostal jsem od bráchy prodloužení předního blatníku. Tož jsem to namontoval a jel vyzkoušet, jestli funguje. :-D 100km, místy dost mokro a boty suche :-DD

Vloženo: 04.12.2022
    Uskutečněno: 04.12.2022
  • Vyhřívané hefty

Dnes dorazily originální vyhřívky a tak jsem se odpoledne pustil do montáže. Bylo potřeba odstrojit plasty kolem nádrže, sundat nádrž a vyndat airbox. Šlo to docela v pohodě, něco jde i líp než na předchozím modelu Strom

Vloženo: 02.11.2022
    Uskutečněno: 02.11.2022
    Tachometr: 11909km
  • Stupačky a bočák

Udělal jsem si výlet do Brna do Sumoto pro stupačky SW-Motech EVO a botku bočního stojanu. A pak ještě zajel tam a tam a bylo z toho 393km :) Večer jsem na základně provedl montáž a jestli mě zítra doma pustí, tak to sna

Vloženo: 27.10.2022
    Uskutečněno: 27.10.2022
  • LED blinkry

Dorazil balíček s blinkry. Trochu mě zklamalo, že je to výrobek Koso, přeprodávaný Suzuki. Jen k tomu přibalili montážní materiál a přerušovač. Před montáží jsem jim předělal konektory, protože použití přechodky na origi

Vloženo: 22.10.2022
    Uskutečněno: 22.10.2022
  • Ochranné polepy

Konečně dorazily polepy. Černá fólie na plast pod nádrž byla v pohodě. Čiré fólie na boky nádrže jsou trošku pracnější ale už jsem je kdysi aplikoval na bráchovýho stroma, takže jsem věděl co a jak. Dalším krokem budou o

Vloženo: 16.10.2022
    Uskutečněno: 16.10.2022
  • Přední tlumiče

Předek byl na můj vkus moc tvrdej. Sundal jsem vidle, vylil olej a nalil do nich 5W. A najednou se s tím dá jezdit i po rozbité cestě aniž bych musel v rukou absorbovat kopance od předního kola... prostě nebe a dudy prot

Vloženo: 14.10.2022
    Uskutečněno: 14.10.2022
  • Řetěz

Tož jsem vyměnil ten umírající řetěz. Koupil jsem Tsubaki Alpha XRG. Kdysi jsem cubaki myslím na na nějaké motorce měl a byl dobrej, tak uvidíme tady :) Pak jsem jesště sundal zrcátka a dal originály (zdrojem bráchův Str

Vloženo: 11.10.2022
    Uskutečněno: 11.10.2022
  • První delší výlet

Dostal jsem dnes doma propustku. Tož jsem vzal stromka na výlet. Dali jsme scuka s bráchou (taky stromek) a jeli a jeli a jeli. Celkem to dalo 417km a kdyby už se neblížila tma, jezdil bych dál. Je to boží, když mě koneč

Vloženo: 08.10.2022
    Uskutečněno: 08.10.2022
  • Koupě

V pondělí jsem se rozhodnul že jo. V úterý byl doma. Plastovej topík šel dolů stejně jako přídavná LED světla. Boční kufry budou chtít poladit, aby se tak neklepaly v úchytech. Řetězu chybí několik o-kroužků a bude taky

Typ: Koupě
    Vloženo: 08.10.2022