Daelim VS 125 (1997)

Aktualizováno 8.8.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 41 záznamů

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 08.08.17 v 13:55 10b.

Pro začátek super volba , gratulace a hodně šťastných km

MisaV2
MisaV2 napsal 13.09.09 v 23:53

Pěkný,mooc

Mefisto666
Mefisto666 napsal 07.03.09 v 13:21

Pěknej čopřík do začátku úplně stačí dávám 10 Ať ti slouží k úplné spokojenosti a hodně pohodových kilometrů bez silniční vyrážky.

KnightRaider
KnightRaider napsal 27.08.08 v 11:08

fakt pěknej čopřík, asi jeden z nejhezčích a to porovnávám aji s dospělíma dávám 10

Rampaged
Rampaged napsal 26.03.08 v 15:31

Zajimavy chopperik... ve 125ccm sem nevidel moc peknych, ale tenhle vypada dobre

Lalin
Lalin napsal 05.02.08 v 12:05

lol

Gerchy napsal 10.03.07 v 13:14

Alexe neznám.. Takže alex nemůže vědět za čí peníze je motorka pořízená... takže zalez! a mazat Tě budu dál... nebavíš ně....

Gerchy napsal 09.03.07 v 19:32

řekl jsem jasně.... podepiš.... jinakm Tě mažu... profil tady nemáš tak se podepiš ne? frajerko... a vytahuju se tím, že vystavím moto na webu? ftipná holčička..... a jestli je Ti líto, že jsi nikdy nedostala dárkem motorku tak si to nech a nebo to řekni mamince... ale mě to nezajímá :-* A i když to dárek byl... penízky dostanou neboj... Jenže jsou půjčený :-* Takže mi vlez a hrb....

Gerchy napsal 07.03.07 v 21:32

hele frajerko... Tuším kdo jsi... ale zjišťovat to nebudu.... a je sice fakt, že tu motorku táta platil.... ale ty peníze pro něj za to mám víš? A hlavně do finanční situace CIZÍCH lidí Ti nic není tak drž píču! A jestli jí držet nechceš a nechceš aych mazal tvý FTIPNÝ příspěvky, takl se podepiš! A neser mě!

napsal 06.03.07 v 10:47

Jen, že až si na tu motorku vyděláš, tak se s tím chlub a ne s tím, na co ti dá tatínek... to nestojí za žádný obdiv...<br />
Já měla obyčejnýho mopeda Zündappa a byla jsem na něj hrdější než na kdejakou drahou motorku. A proč? Byla za mé peníze a ne za otcové...

napsal 06.03.07 v 10:45

koukám, že komentáře, který ti nejsou pod nos, tak radši mažeš??? Nebudu to komentovat!!!

Gerchy napsal 03.03.07 v 19:56

Nazdar Žraloku. Díky, ale motorka je motorka...

napsal 03.03.07 v 14:30

Gerchoni, neblbni pojd radši zapařit Medla, na motorce se akorat tak zabiješ <br />
btw, jinak pěkná strojovna, mno

Gerchy napsal 02.03.07 v 19:04

No říkám no... vzhledově mají choppříky nádherný.... ale recenze na to mě odradili... ty sportovní typy jsou prý fajn, ale choppra hodnotili bledě.. proto jsem couvnul.... a jsem teď hlavně nadmíru spokojenej!

napsal 02.03.07 v 18:21

Yuky taky není špatná....Kámoš ju má a dobře se o to stará a mašina jezdí dobře....Já mám teda YBR tak je mezi něma poznat rozdíl ale yuki je taky good.

Gerchy napsal 02.03.07 v 12:58

Díky díky To mi dělá radost, takový komentáře

Bazillišek
Bazillišek napsal 02.03.07 v 06:35

Jak se tak dívám na poslední fotečku, tak budu muset z5 do garáže a naleštit tu svoji znova .Ať ti to jezdí Pěkná Máša

Gerchy napsal 01.03.07 v 21:33

Díky A Yuki... No osobně jsem nad ní také přemýšlel... tedy nad jejich chopprem... Ale Pak jsem si přečetl mnoho diskusí a vzdal jsem to... vím, že vzhledově ty jejich tři choppry ve 125ccm nevypadají vůbec špatně, ale četl jsem i recenzi a chválili si sportovní Yukini ale choppry ne.. no teď jsem spokojenej... a s Yuki osobní zkušennost nemám... tak to kritizovat nebudu

napsal 01.03.07 v 21:23

Dobrá mašinka...Kašdýmu sedí něco jinýho..I YUki..tak tu furt nebuzerujte...A ať jezdí...

jiriserak
jiriserak napsal 01.03.07 v 21:06

Pěkná

Gerchy napsal 01.03.07 v 20:57

Tak tu máte i ty fotečky

tomca napsal 01.03.07 v 17:41

Bhaal:rozhodně jsem větší morkář jak ty,já nejsem ten, kdo jezdí na yuki a to iq bych <br />
rád našel u tebe,ale ty nemáš ani těch 30

Bhaal
Bhaal napsal 01.03.07 v 17:09

tomča:hochu ty to zabal, ty tvé radoby odborné nazory stojí fakt za hovno! seš motorkář asi jak moje babka!!a nejvíc mě pobavilo že se v korei eště jezdí na koních ...slyšel si někdy o firmách jako samsung či LG??asi ne co ty blbče!!no ty sou právě s tama jako to že máš iq tak kolem 30, no za to nemůžeš,ale zkus se trochu vzochopit jo?

tomca napsal 01.03.07 v 15:00

Bhaal:proč by mě doma měli mlátit ty debile.Trapný si ty že se do toho sereš

Gerchy napsal 01.03.07 v 13:30

Díky

smazany17201
smazany17201 napsal 01.03.07 v 13:24

Hele pánové nepleťe dohromady čínu a koreu, Hyosung apod je už na úrovni japonců, takže klid

Bhaal
Bhaal napsal 01.03.07 v 13:18

tomča: ty idiote zase otravuješ?tebe doma mlati nebo co? že si pořád musíš někde vylívat své komplexi!!!začínáš být poněkud trapneJ!!!

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 01.03.07 v 13:10

2 Tomca: Kolikrat jsi v ty Koreji byl, chytroline?

tomca napsal 01.03.07 v 12:30

hlavně to tu dej

Gerchy napsal 01.03.07 v 12:28

To se jako mám kvůli Tobě teď obléknout, jít do garáže, v tom počasí venku... vyfotit to, přijít zpátky, svléknout, hodit to do PC a nahrát sem? Nechám to buď na večer, nebo na zítra

tomca napsal 01.03.07 v 12:24

kurva dej sem fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomca napsal 01.03.07 v 12:24

mě stačí jen to slovo kawasaki to je dobrá volba

Gerchy napsal 01.03.07 v 12:22

Časem? No až přesedlám na silnější... taková Kawaski Vulcan není vůbec špatná volba podle mě... ale máme rozdílný názory, tak nevím zda se Ti te´d trefím do gusta

tomca napsal 01.03.07 v 12:17

líbit se muže,ale je to dělané z bambusových trubek, tak bachaa až se korejci naučí dělat motorky, tak se budem o něčem bavit, snad časem změníš stáj,hlavně jak se snažíš

Gerchy napsal 01.03.07 v 12:13

ale ale... Líbí se dost lidem... a už jsem slyšel i: &quot; no choppry rád nemám, ale tenhle je fakt pěknej&quot; a to nekecám... mě osobně se taky moc líbí, ale záleží na vkusu každého, proto Ti tvůj názor brát nebudu

tomca napsal 01.03.07 v 12:08

vždyť oni neumí udělat ani jeden pořádný stil,splacaj něco do hromady a jak to má asi potom vypadat

tomca napsal 01.03.07 v 12:07

tak o tom těžce pochybuju,kdyby se ti korejci naučili dělat motorky tak možná.Vždyt se tam u nich jezdi jěště na koni <br />
to slyším poprvé že někdo slintá z korejské mrchy ,to ale časem pochopíš možná

Gerchy napsal 01.03.07 v 12:06

fotky hodím, až nafotím... mě se teď o víkendu úplně posr..l PC... a musel jsem ho celej přeinstalovat... samozřejmě... všechny fotečky byly na disku... a teď nemám,,, []

Gerchy napsal 01.03.07 v 12:04

To je chopper a má nádehrný zvuk... Kamarád s CBRkem vždycky slintá, když jsem vedle něj.... jo vlastně teď už má Varader a slintá ještě víc

OnBa
OnBa napsal 01.03.07 v 11:43

Hm, tak hod foto, jsem zvědavej

tomca napsal 01.03.07 v 11:23

to není chopper, ale rýžový pokus