Aprilia RS 660 (2023)

Aktualizováno 22.9.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

jardusking
jardusking napsal 25.09.23 v 12:47 4b.

no, věř, že Afrika by tomu neujela ani náhodou. Problém RS 660 je to prostě sport motorka. Má lineární průběh výkonu, takže tě to prostě nikde nekopne, že by sis řekl, tvl to letí, ale sakra letí... To byla snad jediná motorka, kdy jsem na ní měl největší pocit rozdílu mezi pocitem jak rychle jedu a tím, co mi ukazoval budík (rozuměj, budík ukazoval víc, než jsem měl ten pocit). Možná tohle je to co potřebuješ. Mít jen pocit, že jsi rychlej, ale ve skutečnosti být rychlej nemusíš. Okruhy jsou plný RS660 a paradoxně i já si říkám, že tam má málo výkonu (a asi nemá). Na okresky, pokud chceš pěstovat sport je parádní. Pokud ti jde o zrychlení v přímce a mít pocit, že to "letí", tak to asi fakt není ten nejvhodnější stroj. Je to prostě pro sporťáky.

Brukev
Brukev napsal 24.09.23 v 03:31 10b.

A tak to proste je a super že i taková recenze se tu objeví …. Já sháněl nějaký sportak ke KTM 1290 a jelikož ta je sama sportovní až až tak to taky nebylo lehké … no a vyhrála MT10 a KTM už je jen na dálky a z MT10 už nemůžu slezt … jak tu někdo psal, jediná chyba je že už sem si ji nekoupil dřív