Husaberg FE 450 (2004)

Aktualizováno 24.4.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

husatko napsal 04.12.20 v 13:10

zabudol som doplnit udaj, ze motorka dostala kompletny spickovy repas prednych tlmicov od tech-377 Suspension. servis som dal urobit hlavne kvoli tomu, ze som chcel osadit nove struny Race-Tech na hmotnost jazdca 90kg, povodne boli na lahsieho jazdca. Pri servise sa ukazalo, ze boli inak vo velmi dobrom stave. skoda len, ze teraz nemam uz vobec cas sa husatku venovat, takze je zazimovana, tlmice mam este doma v teple, este na motorke ani neboli zalozene. motorku si nechavam len z nostalgie, iny na mojom mieste by ju uz davno predal. ja ale dufam, ze sa casom situacia zmeni a na stare kolena sa jej este budem mat priestor povenovat a ona sa mi za to odvdaci svojou vernou sluzbou, ktora mi bude spolahlivo vycarovavat na tvari usmevy od ucha k uchu tak, ako to robila donedavna. mam k nej obrovsky vztah a predam ju asi az ked budem stary dedo, ktory neprejde ani do obchodu pre kus zvanca.

husatko napsal 10.11.14 v 20:44

motorecka dostala novu hlavu a vacku, len si tak pradie. inym sezona konci, mne zacina. :)

_Vlk_
_Vlk_ napsal 20.08.14 v 21:14

Vrchol enduro vývoje...ničeho lepšího se už nedočkáme

husatko napsal 25.02.14 v 19:36

Motorka je cerstvo po GO (vlozka, piest, rozvodovka) a uz nieje na predaj.

Reventon
Reventon napsal 13.08.11 v 19:58

..tak to je už iná klasa :) Ľahké výkonné ostré enduro :)..nech to jazdí bez problémov

huskyman
huskyman napsal 18.05.10 v 11:20