MV Agusta F4 Senna (2002)

Vlastník norihaga

VRT-NM napsal 29.01.12 v 23:05

10b.

aikon1
aikon1 napsal 15.07.11 v 09:46

Hlavně jí prosím tě nikde nepolož, když vidím ty tvé cesty TOP!

vonMildner
vonMildner napsal 12.04.11 v 11:07

ještě jí máš? jestly ano tak šup do obyváku s ní

hnjupis
hnjupis napsal 06.05.10 v 09:33

Krásná!! Jedinečnej kousek. Mohl by jsi přihodit nějaké to foto a popisek ať můžem víc závidět

Kudlanka
Kudlanka napsal 31.12.09 v 00:00

NÁDHERA! 10b.

wiliboy
wiliboy napsal 08.12.09 v 18:19

Kdybych si měl něco takovýho pořídit tak by to nejspíš skončilo naleštěný v obejváku nebo v ložnici místo nočního stolku
Opravdu ,,libová,, !!!

Poggy
Poggy napsal 05.11.09 v 21:34

Krásná "holka". Nechceš se do profilu trochu rozepsat jak se s ní jezdí. Docela by mně to zajímalo.
Když jsi jí chtěl prodávat, tak nebyla na ní nabídka i v ČMN v bazaru nebo to byla jiná?

Horis
Horis napsal 18.10.09 v 01:45

Davam 10 za nejhezci MV

miska-600rr
miska-600rr napsal 23.05.09 v 17:56

Krasna! Co vic na to rict. Jeji krasa se neda slovy vyjadrit.

DavidTLR
DavidTLR napsal 02.02.09 v 13:02

fuj, hnusná. nejhezčí moto na planetě, ale spíš bych se o ni bál. to je síla. mám ji v počítačové hře a jezdí se s ní krásně hlavně ji opatruj. rád bych ji viděl live. třeba někdy někde...

Roccatan
Roccatan napsal 31.07.08 v 22:32

milanrr
milanrr napsal 15.02.08 v 05:48

Asi to nejkrasnejsi barevna rozdeleni na motorce ktere sem kdy videl Krasa!!!!!!!

shadow88
shadow88 napsal 06.11.07 v 21:20

me se pred touhle motorkou tresou kolena jo je to muj sen<br />

napsal 23.10.07 v 10:44

Na tom bych snad radši ani nejezdil! Proklínal bych mouchy a modlil bych se, ať mi to neškrábne nějakej šutr od kol aut. Nedej bože s tím švihnout! Uf. To jsou nervy... a to ani není moje . <br />
Je to drahokam. Rychlej jak sviňa, ale tohle bych fakt neunesl!!!!!

SHIFTCZE-
SHIFTCZE- napsal 13.05.07 v 20:53

hmm tak to musi byt svezenicko

smazany37896
smazany37896 napsal 28.01.07 v 08:32

Krasna nadace.Plnych 10

norihaga napsal 18.01.07 v 19:28

4Martin:Máš moc pěknou divošku... Musí na ní být zajímavý svezení.Na konci roku 2002 se mi dostal do ruky prospekt MV Agusty a byla z toho láska na první pohled! Až pak jsem s hrůzou zjistil že stojí 780 tis,ale přesto jsem si ji přes kámoše Vencu z Motoráje objednal.Tady v Čechách jsou dva nebo tři kousky.Parťák Troy si pak koupil Ducnu 998 no a já zjistil že to je úplně o něčem jiném!Tak jsem přesedlal na vyvoněnou 749 a časem plánuju hustou 1098s.<br />
Sennu prodávám-stojí v Dmotu a za 650 nebo i míň může být tvoje když scháníš tu 750

madmarty
madmarty napsal 15.01.07 v 17:17

Zdar docela by mě zajímalo kde si k takový mašině přišel a hlavně na kolik tě vyšla jestli to není tajný?Takovýhle moto totiž většinou rozeberou amíci nebo arabáci a na evropu už nic nezbyde

venca_Hq
venca_Hq napsal 23.10.06 v 12:19

Máš perfektní mašinu jednou si taky takovou koupím zatím DR 125

rámus
rámus napsal 30.09.06 v 20:18

to je sen Kde si na to vzal Ani to nechci vědět

Daviddd
Daviddd napsal 30.09.06 v 10:00

Moc pěkná

smazany20166
smazany20166 napsal 30.06.06 v 21:04

Tak motorkari!!<br />
Kdo by mel zajem a chut, se predvest a vydelat si nemale drobaky, tak ctete dal!!!<br />
Nejspis 15.7.06 - se budou konat zavody na 1250m(sprint).<br />
Vstupne je 5000kc s masinou. A vyhra bude podle poctu lidi. Minuly rok si vydelal 1. 50 000kc 2. 10 000 3. 5 000. Ale to taky bylo malo lidi uz ted je prihlasenych vic nez minuly rok.<br />
Misto bude urceno presne az tyden pred zavodem (at nejsou komplikace) a bude to v okoli Brna.<br />
<br />
Pokud ma te zajem tak se ozvete na muj odkaz<br />
Doporucene silnym strojum.<br />
jenom pro prihlasene stroje.

šimic
šimic napsal 30.06.06 v 19:24

Věčná škoda pokud už je z domu... [] []

napsal 19.06.06 v 19:06

la moto pi&amp;#249; bella del mondo, io lavoro in un negozio di moto, anche MV

napsal 07.06.06 v 10:04

Pěkná, ale předražená<br />

napsal 24.04.06 v 12:30

Čau Pavle, už si pořešil tu Ducknu?

norihaga napsal 25.03.06 v 20:03

Ty klauníku,to už abys vyjel teď... Jsem zvědavej do čeho skočíč,ale nejvíc by k tobě sedla fuckt ta Yawka 21!!!

napsal 25.03.06 v 00:22

Ja ti dam klauna! Koukej si uz dat dohromady to rameno at te muzu nekde zkydat!!

norihaga napsal 23.03.06 v 20:08

Yawáku 21 ty ses děsnej klaun...

napsal 23.03.06 v 19:48

Cus! Hele to je hroznej shit ta tvoje agusta!! Horsi jsou uz snad jen ducatky!!! No jo, to se neni cemu divit, vzdyt v Italii se nepovede prase, natoz motorka!! Tak to hodte s Troyem ze skaly a kupte si poradnyho japonce!!Nebo radsi pionyra ten taha vic a je za rozumnou cenu..

norihaga napsal 20.03.06 v 17:14

Čaes SLAY!Koukni do bazaru... 699 tis.

SLAY napsal 20.03.06 v 10:07

Čaues Nori H.. !<br />
Fakt to prodáváš ? Kolik je cena ,? dej vědět

norihaga napsal 15.03.06 v 23:45

Čaues SLAY!!!Kup ode mě Sennu-prodávám ji...

SLAY napsal 15.03.06 v 08:29

čuus nori !<br />
měli tam dva kousky -brutalle a F 4.V továrních barvách.Jedny z mála který sis mohl tak akorát pohladit.No se nedivím kde se na to dalo i sednout tak je tam větší fronta ež v sobotu na lístky .<br />
Jsem si říkal kurňa prodám barák a mám na ní a možná by zbylo i na vytápěnout obyvatelnou garáž .Tak si svoji krasavici opatruj

norihaga napsal 14.03.06 v 23:37

Čaues SLAY!!!Já letos kvůli horám výstavu prošvihnul... Jaký Agusty tam letos byli k vidění?

SLAY napsal 14.03.06 v 09:06

Tak ti teda povím naprosto úžasnej bajk nej nej,lepší jsem neviděl.Jsem rád že jsem si na něj mohl letos na výstavě alespoň šáhnout.Tu bych vyměnil i za topmodelku ale nemám doma ani tu <br />
Hodně moc závidím

norihaga napsal 12.03.06 v 20:27

Díky za chválu kolegáčkovéééé...

Čelist
Čelist napsal 06.03.06 v 14:13

ty vole supr motorka at dobře slouží no to víš taliani uměj udělat fakt supr motrku<br />

smazany18905
smazany18905 napsal 20.02.06 v 10:21

Tohle je fakt úžasná motorka! To se Italům fakt povedlo! Tak hodně šťastně ujetých km bez nehod!

norihaga napsal 18.02.06 v 12:38

4Hanuse:Ahoj,vzpomínková vyjížďka na Jardu Huleše každopádně bude a to pravděpodobně 8.7. v den výročí dvou let od Jardovy smrti.Zkusim to letos trochu víc dát vědět mimo jiné i přes tento web... Ty máš něco společného s Pipinem z Polešovic u U.H. nebo jak o té akci víš???

napsal 17.02.06 v 17:54

ahoj, jestli budete tento rok planovat vzpominku na Jardu, tak mi dej prosim vedet.

smazany14534
smazany14534 napsal 11.02.06 v 09:59

ja ti dam Yoshi..můru... ty augustaku

smazany20166
smazany20166 napsal 10.02.06 v 19:20

Pekna motka!!! nejake radikalni upravy????

norihaga napsal 10.02.06 v 19:15

4Yoshimůra:tak to se známý má že má tu MV Agustu ty augusto

smazany14534
smazany14534 napsal 10.02.06 v 16:49

znamy ma taky augustu ale tu novejsi tu s tema zlatyma kolama mazec motorka

DASOU
DASOU napsal 04.02.06 v 19:00

Dle meho nazoru nejhezci motorka vsech dob!

norihaga napsal 04.02.06 v 12:34

Ahoj chlape.Číslo mám 223/300.Detail štítku je k vidění na stránce www.bohemiabike.cz v bazaru

Lech
Lech napsal 03.02.06 v 12:59

Zdarec.Chtěl bych se zeptat,jaké máš pořadové číslo na štítku,této vyjímečné série Senna?

smazany3140 napsal 25.01.06 v 15:27

Děláš to sakra napínavé...

norihaga napsal 22.01.06 v 15:36

Nazdar bazar Géčko!!! Koukám že si nějak ponocoval??? Včera došlo k velkému posunu- byl jsem se s parťákem podívat u jednoho super ujetýho týpka kterej bruslí hlavně ve veteránech na jednu KRÁSNOU VOŇAVKU a zamiloval jsem se ,takže ji mám na 14 dnů zamluvenou a dávám dohromady bankovky Musím ji mít-radši půjdu bydlet pod most než abych o ni přišel!!! Zajímaj tě detaily???Nech se překvapit,ale myslim že budeš čučet na drát!!! Hned jak ji přivezu budou fotky s komentářem

smazany3140 napsal 22.01.06 v 03:42

Těpéro Nori!<br />
By mě zajímalo, jaké jsou pro tebe rozhodující faktory při volbě.. <br />
Jasněéé, že v sezóně vyjedeme . Kdy hodláš koupit stroj? Jsem už zvědavej a těším se na fotečky!!! <br />
Jelikož jsem v mém &quot;moto-gangu&quot; jedinej, co má DUC a sám ani moc nejezdím na akce, tak sem nikdy na Ducati dnu nebyl a právě ty frajeři zrovna dvakrát moc nemusím. Ale rozhodně ti věřím, že to za to stojí a budu o tom uvažovat...

norihaga napsal 19.01.06 v 15:43

Čaues Gee,<br />
bohužel-999 jsem proháněl v Mostě a parťákovu 998 na silnici,ale rozhodnutej opravdu nejsem [] Zatím to je 60:40 pro 998!!! doufám že v sezoně pojezdíme-Č.Brod je z Praglu kousek Každopádně doporučuju Ducati den-to je až na pár snobáckejch exhibicionistů parádní setkání všech Ducaťáckejch pacientůůů...

smazany3140 napsal 19.01.06 v 10:19

Buď zdráv Nori!<br />
Ty zkušenosti z okruhu mi taky chybí. Sice jsem jednou jel, ale na stopětadváce - nemělo to chybu a ten pocit z jízdy je pak mnohem suverenější. Snad letos někdy vyrazím, ale právě bych si nechtěl rozflákat mašinu, pač opravdu momentálně nemám prostředky na to, abych jí pak zase dával do kupy. Až vyhraju ve sportce, tak si okamžitě tu Sennu od tebe beru.. <br />
Takovéto otázky na mně... No jak jinak - osobně bych určitě šel do 998s a to kvůli designu. Kdybych nedal tolik na vzhled, tak bych měl pod prdelí japonce no. 999 mi připadá, že už má dost z toho japonce, ale jistě to je vyjímečný super stroj , jen se mi nelíbí.<br />
U motorek jsem vždy nechal rozhodnout mé srdce . <br />
Každopádně nejpozději, až se na obou svezeš, tak budeš moci rozhodnout, která je to pravé...

norihaga napsal 18.01.06 v 17:21

Čaues Gee!!!Ses nějak rozepsal... Jen mi tam ještě chybí tvoje zkušenosti z okruhu???To je podle mě nejlepší poježděníčko ikdyž občas zralé na pořádné rozbití tlamy!!! Jo a jak si psal o tom fantastickym Ducaťáckym zvuku tak každopádně souhlas!!! K tomu mi vždycky naskočí husí kůže jak lentilky a teď si představ že ti tam při Ducati dnu v Mostě burácí několik desítek mašin-to je mazec!!! S tím výběrem 998 x 999 máš recht-mám pár dobrejch tipů takže jak by ses pro zajímavost rozhodnul ty:998s replika Bayliss voňavka kolem 350 tis. anebo 999 s hodně doplňkama za ty samý prachy???Fčil mudruj! Jo a na Agustě mám nalítáno 10500 <br />
P.S.:do sbírky italskejch krasavic by ti fuck bodla moje Sennka a udělal bych ti na ni nějakou přístupnější cenu dle hesla &quot;nechci slevu zadarmo&quot;

smazany3140 napsal 18.01.06 v 04:37

Čaues Nori!<br />
Kolik jsi vůbec najel na tom motocyklu? poslední sezóna stála pěkně za prd.. <br />
998 nebo 999 bude tvoje volba. Co se týče designu, tak u mně naprosto vítězí 998, ale zase 999 bude technicky na novější úrovni - přeci jen v SBK se 998 ani už nevidí.. [] <br />
No já a moje 996. Stálo to hodně úsilí, protože jsem jí kupoval jako 748s.p. Sice vypadala zachovale, určitě ale jezdila na okruhu, protože hlavy nekdo přebrousil, aby to mělo ještě větší kompresy. Byly s ní jenom problémy. Napřed prdnul řemen, ale naštěstí se to nepotkalo. Pak mi odešel regulátor dobíjení (u starších modelů běžná záležitost), pak odešel motor (se ulomilo něco v hlavě a spadlo do válce auau). Takže byla výměna za seriovej 996 motor, s kterým doposavaď nemám absolutní problém. Další nemoc je hydraulická spojka. Pístek je tak blbě umístěn, že na něj odletuje bordel z řetězu a když se dostane dovnitř, tak to pak netěsní a kapalina pomalu vytéká. No a spojka už nelze pořádně promáčknout. Jinač suchá spojka holt je rychleji hýn, takže ji čekají nové lamely. Nicméně, když jede, jak má, tak to nemá chybu. Podvozek je hrozně tvrdej a tím precizní. Není to nic pro obezní lidi, protože nádrž je hodně vysazená k břichu, což nutí člověka vysedávat, aby měl dobrej pocit z jízdy.. <br />
Také asi není nic pro vysoké, protože je hodně majinká a pro mně ideální, protože měřím 172.. Určitě to není o maximálce, ale o krouťáku. táhne bezvadně i v nízkých otačkách. Nesnáší, když nemůže dýchat, to se začne potit a přehřívat se - hlavně v kolonách. Hrozně trpím s ní, když lape po vzduchu. <br />
Brzdy jsou naprosto spolehlivé a dost jedovaté. Ale stejně radši brzdím motorem - prostě dvouválem se brzdi úžasně, že brzdy používám jen v mezích.<br />
Každá vyjížďka je znovu a znovu naprosto bombastickej zážitek a jsem vděcnej za každou chvilu, co si na ní můžu vést prdel.. Už jenom ten pocit, když jí nahodíš v garáži a řev dvouválce a cinkání suché spojky se spojí do toho unikátního zvuku, který každý správný Ducatista prostě miluje. <br />
Kua ať už je jaro...

norihaga napsal 09.01.06 v 18:26

4Gee:Nazdar bazar chlape!K přesedlání na 998,nebo 999 mě vede několik důvodů...Největším důvodem je zklamání z přístupu Cagivy Praha což je dovozce MV Agusty přes kterého není možno objednat nic z doplňků (tričko,mikina,kalhoty,atd.)V roce 2003 jsem objednával rukavice MV Agusta-cena cca 8000Kč!!!,přišli po 4 měsících a špatná velikost.Takže zpátky a za další 4 měsíce přišly ty správné.Chtělo by se ti čekat 8 měsíců na rukavice?? Vloni na jaře jsem si chtěl objednat tričko-není možno!!!Až na vyjimky (Mr.Vencl,Mr.Kvasnička)je to spolek namyšlenejch debílků které absolutně nezajímáš.Dalším důvodem je to že si nemůžu dovolit ji někde rozbít jelikož i u malého pádu jde škoda do stovek tisíc a já nejsem žádnej miliardář Roční pojistka by mě stála nesmysl. A vyjíždět s tímhle pocitem není nic příjemného jestli mi rozumíš?Takže vloni v září jsem tohle všechno hodil za hlavu a parádně jsem si zařádil v Mostě.Teď stojí v bazaru 2B v Trutnově a buďto se prodá nebo půjde do obýváku <br />
Proč DUCATI???Parťák prohání Duknu 998 a to je jiný kafe-půjčil mi jí a je to paráda!!!Jinak jen za doplňky co mají na Palmovce bys tam nechal melouna-prostě s tou značkou můžeš žít a o to mi jde!!!Proto GOOOOO DUCATI GOOOO Stačí ti tohle vysvětlení???P.S.:pozdravuj Mr.Bednáře

smazany3140 napsal 09.01.06 v 00:49

Nazdar chlape! Muzes nam prosim tebe vysvetlit, co te primelo k tomu, prejit na DUC? Na jakou hodlas presednout?

smazany6793
smazany6793 napsal 03.01.06 v 19:34

napsal 02.01.06 v 20:12

4lyons:sáhnout říkáš?Tahle moje krasavice teď stojí v motobazaru 2B u Honzy Gotze v Trutnově takže se tam můžeš zastavit...

Předchozí
1 2