Hyosung GT 650 Comet (2005)

Vlastník Kamy
Vloženo 3.8.2014
Aktualizováno 21.6.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Radek2112
Radek2112 napsal 21.06.22 v 23:39 10b.

Já na ní dělal v autoškole řidičák, zajímavá zkušenost. Byla příjemná od prvního nasednutí

Highoctane
Highoctane napsal 06.08.14 v 20:07

Zajimave informace, preju hodne stastnych kolometru bez nehod!

Kamy
Kamy napsal 06.08.14 v 15:59

v zatackach mi drzi stopu prave solidne. Jak sem psal, motorka je na zadku dost mekka a houpava, ale jakmile tlumice zatizim tak funguji dobre ... tedy hlavne ten zadni. Mam takovy pocit ze cim vic to klopim tim vic je jistejsi takze s odskoky na nerovnostech zatim nemam neprijemne zkusenosti... ted bude vikendova zatezovka, mam v planu dlouhy vylet na vikend takze updatovat samozrejme budu. V okoli prahy kde ted bydlim to moc neznam tak to nechci prehanet... jinak po 150km me nebolely ani zada ni nohy prd.l jen prsty vod spojky :D

BorekS
BorekS napsal 05.08.14 v 23:59

To Highoctane: ad ventily, tento problém byl u motorek vyrobených 04 až 06, fabrika dělala svolávací akci na výměnu celých hlav, po výměně hlav byl problém vyřešen. VIN kódy motorek, kterých se to týkalo lze najít na Korider.com

Highoctane
Highoctane napsal 05.08.14 v 21:54

Motorka jede dobre, o neco lepe nez SV. Brzdy jsou v porovnani velmi slabe a pokud bys mel moznost srovnani, podvozek je take slabsi, velmi odskakuje na nerovnostech. Celkove je to vsak slusna motorka. Jediny problem je upadavani ventilu do cca 20.000 km, preji hodne stesti, aby se to nestalo(nekolik motorek co znam tak upadly u vsech). Nezapomen updatovat

petrasdominas
petrasdominas napsal 05.08.14 v 16:02

Blahopřeji, doufám, že nezklame. Konečně kladné hodnocení této značky. Mám známého co měl ten chopper 250 šest let, najel okolo 30 000 a vzpomíná jen v dobrém.

BorekS
BorekS napsal 04.08.14 v 23:12

Zdar, taky ho teď testuju. A mám zatím (kromě pohodlí) taky jen dobré první dojmy... Tak ať se osvědčí...

Milan1963
Milan1963 napsal 04.08.14 v 11:07 10b.

Pěkná motorka, 650 je asi ideální, ta přeju samé parádní kilometry !