Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Windy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.10.2010

Kryštofovy hamry - farma větrných elektráren

Vloženo: 11.10.2009, Uskutečněno: 11.10.2009, Stav tachometru: 15698 km, Zhlédnuto: 1x

12°C a zima? to ještě ani zdaleka není zima, která by mě udržela doma a navíc Dvoudenní klidový režim skončil. Hurááá.
Dokonce i kombi se dá dopnout a dokud vlídné sluníčko alespoň občas pohladí moje tváře, nebudu ochotná zůstat doma.
Tentokrát padla volba na kryštofovy hamry - neboli farmu větrných elektráren. Ve stálám proudu pravidelných větrů se tu jako ve sci-fi filmu zvolna otáčejí obří vrtule větrných elektráren,které vám připadají neskutečně blízko. Navíc je kolem krásná nová silnice, která se sama nabízí a podbízí takovým způsobem, že jí nelze odolat.
Je to téměř cesta snů - minimální provoz, nádherný nový asfalt, silnice na níž si připadáte jako na horské dráze a je jen na Vás jakou rychlostí ji prosvištíte a jestli Vás zastaví překážky na cestě
Krásně se mi dnes jelo a vůbec mi nevadilo že je zima a že je místy na zemi mokro. Popadané listí mi jen připomělo že je třeba větší opatrnosti ale ani ono ani mokrá silnice Ducince nedaly znát že mají převahu. Naopak to byla Duci, kdo se skvěle vypořádal se všemi nástrahami. Pravda, udržování nižší rychlosti než obvykle, oči na stopkách a plná koncentrace na jízdu i stav silnice z mojí strany byla dnes naprosto nezbytně nutná. Ale bez vynikajících jízdních vlastností Ducinky bych tuhle cestu letos už asi nepodnikla.
Přijela jsme domů unavená ale s hromádkou fotografií, které mi v zimě připomenou jak skvěle zase bude až zima skončí .

• Slovakiaring

Zrychlujeme, lítáme, bavíme se a čas se krásně pomaličku mění ve vzpomínky. Letos podruhé jsem navštívila Slovakiaring. Opět s agenturou DA-Racing - opět s partou přátel, které začínám konečně poznávat nejen podle komb

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 29.09.2010
  • Metzeler Sportec M5

nové gumy Jak idylická a běžná záležitost se to leckomu může zdát. Vyberete si ty nej, objednáte si je, těšíte se na ně a vyhlížíte ppl či poštu, prostě jako na smilování čekáte až nastane den D. Když k Vám vaše vys

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Lítání po okruhu s DA Racing

Tak a právě se to stalo. Rozhodla jsem se že vyzkouším nový štítek a jak mi drží pnemuatiky. A samozřejmě kde jinde než na okruhu. Tentokrát to u mě na celé čáře vyhrálo Brno. Jednak proto že v Brně jsem ještě nebyla a z

Vloženo: 04.06.2010
    Uskutečněno: 27.05.2010