Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Kolin_klain
Vloženo 21.9.2012
Aktualizováno 28.3.2024

Rohatec -> Frenšát p. Radhoštěm -> Brno

Vloženo: 21.05.2013, Uskutečněno: 19.05.2013, Zhlédnuto: 7x

Tento výlet jsem měl v hlavě dlouho. Jelikož můj otec žije v Fenštátě, a já přebývám přes týden v Brně, cesta byla daná. Takže hurá na nedělní oběd Výjezd v 9:30.

Jel jsem v plné polní i s baťůžkem. Taková menší generálka na Černou Horu. Jen doufám, že do ČH nám nebude foukat takový vítr, jako v neděli. Místy jsem měl obavy, že nás to sfoukne ze snilnice, nebo mi podfoukne přední kolo. Byl to děs. Ale i přes to, to byl vydařený výlet. Měl jsem obavy ze stavu silnic v nepoznaných krajích, ale zjišťuju, že nejhorší silnice jsou opravdu v Jihomoravském kraji, potažmo na Hodonínsku. Jakmile jsme přejeli hranice okresu a kraje, byla to pohádka a radost z jízdy. Cesta do Frenštátu byla členitá. Od ploché placky u nás na jihu Moravy, přes kopečky Bílých Karpat, Hostýnsko-Vsetínských vrchů, až po Beskydy. Bylo na co se dívat. Bohužel jsem nevzal foťák, takže nemám cestu zdokumentovanou Příjezd do Frenštátu pohodovou kochající jízdou ve 12:30.

Odjezd v 15:00 směr Brno. První polovina cesty, do Hulína, parádní. Kopečky, zatáčky, pořád se něco dělo. U Hulína jsme vjeli na dálnic, a tak to rubali až do Brna. Kromě vyrovnávání větrných nárazů a čekání na další větrný nápor, byla cesta klidná až nudá.. ale co se dá od dálnice čekat. Příjezd do Brna v 18:00.

Celkově ujeto 340km.
Tankoval jsem na Benzině ve Valašských Kloboucích za 35,50,-. O 0,40Kč levnější než na Hodonínsku a o 1,50 v Brně.

• 4 roky

Před pár dny uplynuly 4 roky od koupi Stromka Tehdy na tacháku 8900km nyní něco okolo 46000km. Projeto 13 zemí. Neduhy žádné. Běžný pravidelný servis. Pneu měněné 2x, řetězovka 1x. Slouží, poslouchá... jedeme dál.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.08.2016
    Uskutečněno: 11.08.2016
  • Výměna řetězovky + předsezóní údržba

Nastal čas výměny řetězovky. 40tisíc byla konečná. Ani ne tak pro ozubené kolečko a rozetu (jak jsem zjistil při porovnání s novou sadou), ale spíše pro řetěz. Když jsem minulý rok začal používat mazivo Mororex Chain Lub

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.03.2016
    Uskutečněno: 18.03.2016
  • Devín SK

S baťůžkovskou manželkou jsme si udělali výlet k Bratislavě na soutok Moravy a Dunaje. Tam po "staré" z Holíče do Blavy, zpátky po dálnici. Po cestovatelské stránce nic, co by stálo za odstavec, až na tu domácí kyselic

Vloženo: 05.05.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015