Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Kolin_klain
Vloženo 21.9.2012
Aktualizováno 28.3.2024

Vloženo: 17.06.2013, Uskutečněno: 16.06.2013, Stav tachometru: 16900 km, Zhlédnuto: 6x

Přítelkyni jsem slíbil celodenní výlet. Slovensko mám rád, takže volba byla jasná. „Tentokrát na juh k Maďarským hranicám, pozrieť si vodné dielo Gabčíkovo“. Hej?
Do Blavy jsme jeli po dálnici. Pod Blavou jsme sjeli na Rusovce, pak Čunovo a kolem hráze, až ke Gabčíkovu. Tam jsme si dali delší pauzu, protože přijížděla nákladní loď, takže jsme chtěli viděli všechnu tu technickou parádu v akci. Nechtělo se mi věřit, že takový prostor dokáží naplnit během 20ti minut, jak psali na tabuli. Ale naplnili a loď mohla dál plout směrem k Bratislavě
Po té jsme jeli směrem na Tnavu. Bylo kolem 2 hodiny, tak jsme hledali, kde bychom naplnili žaludky. Věřím tomu, že v Dunajské Stredě bychom nějakou restauraci našli, ale nechtělo se mi sjíždět z hlavní trasy. Nakonec se podařilo. Na konci vesnice Vozokany, směr Galanta, byl pěkný penzion s restaurací. Sedli jsme na zahrádku a začali vybírat. Jenže jsme zjistili, že hodně jídel je s Maďarským nádechem. Třeba kuřecí prsa „sódúrel“ – berte to jako příklad
Pohotová číšnice vytušila, že máme asi problémy, přiběhla k nám a asi tak 10 minut se nám věnovala. Nakonec jsme se dobrali k opravdu vynikajícímu výsledku. Jako vždy, česnečka, ta musí být. Tentokrát krémová… delikatesa
Po skvělém obědě směr Galanta, Sereď, Trnava, Senica, Holíč, Hodonín a po zastávce u rodičů, jsme to vzali do našeho bytu do Brna.

Ujeto 400km

Koncem týdne výměna oleje a filtru a v sobotu směr Černá Hora

• 4 roky

Před pár dny uplynuly 4 roky od koupi Stromka Tehdy na tacháku 8900km nyní něco okolo 46000km. Projeto 13 zemí. Neduhy žádné. Běžný pravidelný servis. Pneu měněné 2x, řetězovka 1x. Slouží, poslouchá... jedeme dál.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.08.2016
    Uskutečněno: 11.08.2016
  • Výměna řetězovky + předsezóní údržba

Nastal čas výměny řetězovky. 40tisíc byla konečná. Ani ne tak pro ozubené kolečko a rozetu (jak jsem zjistil při porovnání s novou sadou), ale spíše pro řetěz. Když jsem minulý rok začal používat mazivo Mororex Chain Lub

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.03.2016
    Uskutečněno: 18.03.2016
  • Devín SK

S baťůžkovskou manželkou jsme si udělali výlet k Bratislavě na soutok Moravy a Dunaje. Tam po "staré" z Holíče do Blavy, zpátky po dálnici. Po cestovatelské stránce nic, co by stálo za odstavec, až na tu domácí kyselic

Vloženo: 05.05.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015