Kymco Pulsar 125 (2010)

Vlastník pernik92
Vloženo 15.5.2010
Aktualizováno 24.11.2013

přípravy na výlet postupují kupředu

Vloženo: 14.07.2014, Uskutečněno: 14.07.2014, Zhlédnuto: 12x

Ještě 1 měsíc a já pojedu na svůj 11 denní výlet směr jihovýchodní Evropa.
Koupil jsem nové pneu, nový olej, koupil nějaké vybavení ale stále mě chybí spousta věcí.
Je potřeba vyměnit těsnění karburátoru, poté zařídit novou spojku řetězu a pak rychle na STK.
Motku jsem doplnil o expediční samolepky mnou projetých zemí a věřím že v srpnu jich mnoho přibude.

Přípravy v následujícím měsíci budou hodně těžké tak jsem sám zvědavý s čím vším vyrazím.
Každopádně pojedu a už teď se můžete těšit na cestopis se zajímavých zemí

Hyacint (43) napsal 14.07.2014 v 20:26

Tak hodně pěkných zážitků a ať motorka vydrží.

• Nehoda

V úterý 18.2. mě ráno cestou do práce srazil řidič automobilu. Já jsem naštěstí v pořádku a ještě jsem stihl pokecat s doktorem-motorkářem v nemocnici. Motorka je na tom ale o poznání hůře a škoda na dílech se pohybuje

Typ: Havárie
    Vloženo: 20.07.2017
    Uskutečněno: 20.07.2017
  • GO motoru

Dal jsem motorku znova do servisu a to na GO motoru. Seznam nových dílů -válec -píst -pístní kroužky -pístní čep - těsnění hlavy válce a válce -těsnění spojky a zapalování -rozvodový řetěz -těsnění rozvodu¨ -z

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.08.2015
    Uskutečněno: 12.08.2015
  • Oprava a vyjíždka na Pulcovi

Už jsem myslel že půjde Pulsar o dům dál. Ale nakonec jsem po 1,5 roce hledání příčiny poruchy a šetření papírků na opravu motorku opravil. Porucha byla způsobená špatnými pístními kroužky ale než se na to přišlo tak j

Vloženo: 16.04.2015
    Uskutečněno: 16.04.2015