Kymco Pulsar 125 (2010)

Vlastník pernik92
Vloženo 15.5.2010
Aktualizováno 24.11.2013

Oprava a vyjíždka na Pulcovi

Vloženo: 16.04.2015, Uskutečněno: 16.04.2015, Stav tachometru: 26 km, Zhlédnuto: 23x

Už jsem myslel že půjde Pulsar o dům dál. Ale nakonec jsem po 1,5 roce hledání příčiny poruchy a šetření papírků na opravu motorku opravil.
Porucha byla způsobená špatnými pístními kroužky ale než se na to přišlo tak jsem vyměnil i spoustu dalších dílů, pak byl zas špatně nastavený karburátor, poté to někudy přisávalo falešný vzduch a prostě furt něco. No nakonec jsem dal motorku dokupy v sobotu 11.4. a jak jsem z toho byl tak natěšený tak jsem vyrazil na cestu.
Den začal na Kopřivnické zahajovačce a já pak už jel brouzdat okolí. V sobotu najeto 300 km za cca 7 hodin. To vše zatím bez platného STK
V průběhu týdne ještě probíhalo drobné vyladění karburátoru a dnes 16.4. jsem odpoledne vyrazil na výlet. Po Česku, Slovensku a Polsku jsem najel 240 km za cca 4 hodiny a jsem nadšený že motorka konečně jezdí

Za 2 dny najeto 540 km a doufám že další km budou rychle přibývat

P.S. Musím poděkovat všem lidem kteří pracovali na opravě motorky at uz formou přímého servisu nebo jen rady přes internet

istonbike (2) napsal 16.04.2015 v 22:03

a já včera

pernik92 (163) napsal 16.04.2015 v 21:58

Istonbike - STK jsem udělal dnes takže už můžu být v klidu

istonbike (2) napsal 16.04.2015 v 21:51

No s tím STK se raději moc nechlub jinak super vyjížďka

• Nehoda

V úterý 18.2. mě ráno cestou do práce srazil řidič automobilu. Já jsem naštěstí v pořádku a ještě jsem stihl pokecat s doktorem-motorkářem v nemocnici. Motorka je na tom ale o poznání hůře a škoda na dílech se pohybuje

Typ: Havárie
    Vloženo: 20.07.2017
    Uskutečněno: 20.07.2017
  • GO motoru

Dal jsem motorku znova do servisu a to na GO motoru. Seznam nových dílů -válec -píst -pístní kroužky -pístní čep - těsnění hlavy válce a válce -těsnění spojky a zapalování -rozvodový řetěz -těsnění rozvodu¨ -z

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.08.2015
    Uskutečněno: 12.08.2015
  • porucha mého Pulsara

I přesto jak věrně mně Pulec sloužil tak si prostě postavil hlavu že se pokazí. Až teď po dlouhé době šel motor do servisu a to kvůli špatným pístním kroužkům. A když budu zrovna v tom tak dám vyměnit i těsnění pod hl

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.08.2014