Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník zizour
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 17.3.2021

Vloženo: 03.06.2018, Uskutečněno: 03.06.2018, Stav tachometru: 45950 km, Zhlédnuto: 19x

Dneska jsem se konečně odhodlal nainstalovat pípák na blinkry, protože je často zapomínám vypnout.
Byla to ale drbačka jako prase. Původně jsem to chtěl připojit přes diody k žárovkám. To je ale prakticky nemožné se k nim dostat.
Naletoval jsem to přímo k přerušovači, ale je to úplná laparoskopie.
Postup:
Oddělat kryt. Pojistky spolu s přerušovačem svlíknout z držáku. Drátem to celé chytit, aby to nepadalo pořád dolů. Dlouhé kleště a dlouhý nůž - držet a odizolovat kabely, naletovat sirénku a zaizolovat. A potom pozor: gumy sundat z držáků odspodu od předního kola. Pohmaem je nasadit zpět na pojistky a přerušovač. Potom celou sestavu nastrčit zpět na držák. Vše od předního kola.
P.S.: podle manuálu se při výměně přerušovače blinkrů má sundat prakticky celá přední kapotáž.

Po 3000km - někdy mě to sere. Ale většinou je to OK. Ve městě je to slyšet až moc, na dálnici zase málo. Pozitivní je, že to strhává pozornost chodců, takže tam tolik neskáčou.

• Hrátky se světlem - noční video

Noční video, kde je vidět hlavně zadní laser. https://youtu.be/ZUFSzHv889o

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 27.05.2019
  • Tuning - hrádky se světlem

Začalo to již dříve nespokojeností se svícením pouze jednoho světlometu. Pokračovalo osvětlením kufru a nyní to pokračuje touto parádou. Bude se hodit v mlze a dešti a taky na srazech.https://youtu.be/MwztcLuBFB8 Někte

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019
  • Tuning - vyhřívané sedadlo

Vyhřívání koupeno na Ali. Výkon je 20/40W. Max odběr je 3A. Vyhřívání je určeno do auta, takže topí obě podušky zároveň. Na 1 jsou zapojeny do série a na 2 paralelně pomocí relátka. Vypínač jsem dal na levou ruku mezi ob

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019