BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník oration
Vloženo 29.4.2020
Aktualizováno 26.3.2024

Vloženo: 09.06.2022, Uskutečněno: 09.06.2022, Stav tachometru: 99000 km, Zhlédnuto: 53x

Pred touto sezónou sa na motorka spravil kus práce a light tuningu, dík Marekovi (Destroyer GS). Vymenili sa všetky možné guferá. Zrepasoval final drive. Zmenilo uloženie baterky a vyhodilo sa ABS čím vznikol krásny priestor pod nádržou. Predlžili sa oba stojany, pričom u hlavného stojanu sa upravil tvar aby to nemlátilo do záchytu reakcie. A prečo? Kúpil som nový podvozok Wilbers 641 Competition aj s možnosťou nastavenia výšky. Kvôli 21tke v predu a zmene jazdných vlastnosti, sa pošteľovala geometria na hodnotu závleku cca 117mm. Z motorky sa stal prerastený motard na ceste a v teréne super ovladatelné GS-o. Zobralo si to trošku daň a to, pri inštalácii sedla Touratech Sportseat je výška sedla 940mm. Nainštalovalo sa zníženie stupačiek. Vymenili guferá a olej aj v predných teleskopoch. Nainštalované vymedzenie spojky. Rozšírené sanie z RTčka. Nové plynové lanko + milión rozných drobnosti. Mimo toho kúpil som hrazdu na navigáciu a zázrakom sa podarilo zohnať aj 33l nádrž. No po ceste z výletu som naneštastie spadol. Odžralala si to nádrž- naštastie len lak žiadna preliačenina, riaditká, padáky, kufor a objavila sa radiálna vôľa vo final drive. Aktuálne je nádrž u lakirníka a ostatné diely na ceste. Za chvíľu späť v sedle tohto geniálneho stroja.

Guga (72) napsal 09.06.2022 v 21:51+1

Pán je fajnšmekr

• Dva krat retro GS na TET v Slovinsku

Môžete narziť na jazykovú bariéru, tak si vychutnajte aspoň pekné zábery. https://youtu.be/7rHTc3Na2L8

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.07.2021
    Uskutečněno: 21.07.2021
  • Výlet do Českého ráje

https://www.youtube.com/watch?v=XjmMt_dVuHE&feature=youtu.be Mrkni na zábery zo soboty.

Vloženo: 10.05.2021
    Uskutečněno: 10.05.2021
  • 21' koleso

Nečakane som ešte minulý týždeň som kúpil hotové koleso. Hneď som išiel vyskúšať nejaké nespevnené cesty, pískovnu, šotolinku atď. Rozdiel jazdy na nespevnenom povrchu je dosť veľký, odozva aj napriek telelevru je na moj

Vloženo: 03.05.2021
    Uskutečněno: 03.05.2021