Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 12.10.2023, Uskutečněno: 07.10.2023, Stav tachometru: 44978 km, Zhlédnuto: 53x

Tak proto že mám novou motorku a můj kamarád z Brna, který má tu samou ji strašně chtěl vidět, domluvili jsme se na společném setkání o víkendu v jižních Čechcách. Mělo být pěkné počasí. On jel z Brna, já z Mladé Boleslavi a potkali jsme se na zarezervovaném penzionu v rozmezí dojezdu ani ne 1/2 hodinky. A to jenom proto, že já se jel ještě podívat cestou na Vojslavický most a do Třeboně. Trochu jsem se coural. Tak že jsem si vcelku teplý den užil podle svého. U pana majitele na Landštejnském dvoře jsme si dali k večeři čerstvě z vody vytaženého pstruha a večer proseděli v hospodě, já u piva, kamarád u toniku. Ubytování bylo na jedničku, uprostřed lesů v krásné přírodě. Klid a ticho a samotě u lesa. Po nás ještě dorazili další troje motorkáři. Po ránu byla nachystána dostačující snídaně. Jenže venku už nebylo tak krásně jako předchozí den a plánovaný polet se stal letem co nejrychleji do Humpolce. Cestou jsme se zastavili ještě na obhlídku kempu Zvůle u Kunžaku. Furt bylo šedivo, ale nepršelo. To nás chytlo až cestou a teplota byla na 7° C. Dojeli jsme do Doupěte do Humpolce kde se naše cesty opět rozdělily. Po dálnici to už byla do Brna fofrovka, já jel opět směr Havl. Brod, Kolín a domů. Před odjezdem jsem se navlékl do nepromoků, což bylo vcelku zbytečné, protože sice v Havl. Brodě bylo víc než šedivo, pošmurno, ale za bylo už i sucho a u Kolína dokonce svítilo sluníčko. Natáhl jsem ještě svojí trasu domů směr na Jičín a to už bylo opět krásně teplo a téměř jasno. Neskutečné. Po příjezdu domů jsem ještě stihl 100 km výlet s manželkou. Kdyby bylo takto hezky dole v jižních Čechách určitě bychom se domů tak nehnali. I tak to byl ale pěkný společný víkend.

Konečné km: 44 978 km
Ujeté km 07.10.2023: 308,9 km
Ujeté km 08.10.2023: 261,4 km

Milan1963 (278) napsal 12.10.2023 v 22:40

• Věznice Valdice, Kozákov

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024
  • Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024