Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 14.10.2023, Uskutečněno: 13.10.2023, Stav tachometru: 44978 km, Zhlédnuto: 88x

Ve čtvertek 12.10. jsem dostal telefon, že objednané sedlo na Versyse je hotové a kdy si pro něj přijedu ? Na víkend jsem měl naplánovaný výlet na Moravu s odejzdem v pátek 13.10. Mělo být krásně, jenže nebylo. Sice jsem šel z práce dřív, ale ne už tak brzy jak jsem chtěl, protože už jsem věděl, že nikam nepojedu, a tak jsem měl čas si dojet pro sedlo. Vypadalo to na déšť a do poslední chvíle jsem se rozmýšlel jestli na motorce nebo autem. Nakonec jsem zvolil jistotu ať prší nebo ne, jedu autem. Cesta byla šílená, na dálnici na 25 km čtyři uzavírky, zúžení a já byl vždycky ve špatném pruhu, který nejel. Tak že cesta, která se dá zvládnout za 30 minut mi trvala 1 h a 20 minut. Šílený. Ale sedlo je doma. Myslím, že je moc pěkný, že se povedlo. Zpátky už pohoda bez uzavírek. Nakonec se roztáhlo a začalo i svítit sluníčko, ale to už je jedno.

• Věznice Valdice, Kozákov

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024
  • Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024