Royal Enfield Interceptor (2022)

Vlastník kaw.38
Vloženo 24.1.2022
Aktualizováno 24.5.2024

Vloženo: 01.04.2024, Uskutečněno: 01.08.2023, Stav tachometru: 5000 km, Zhlédnuto: 29x

Na moji motorce jsem vyzkoušel čtyři sedla. Touring GT s krovkou. Díky své vyplní je pohodlnější než sedlo originál , ve předu je mírně zúžené což mi nedělalo při delší jízdě moc dobře. Par krát jsem ho použil na kratších vyjížďkach a na konec prodal.
Prošívané sedlo Signature Bench hnědé. Na to že je to rovna a nízká lavice je hodně pohodlné. Sedlo se mi libí působí na mě uhlazeným retro stylem. Na cesty do 300 km ho používám běžně.
Touring Interceptor ma stejný vzhled jako původní sedlo z výroby , co se tyče posedu je tam neskutečny rozdíl. Sedlo jsem používal jednu sezonu. Po zakoupeni Prémiového sedla jsem ho prodal. Zůstalo by nevyužité a to by byla škoda. Kdo o něm přemýšlí doporučuji není to špatná volba.
Nyní mam Prémiové sedlo , které se posedově vyrovná touring sedlu , je o něco výši a díky me výšce 190 cm mi vyhovuje líp. Sedlo hodlám využívat při delších cestách.
Přidávám fotky , kdyby někdy někdo vybíral at muže porovnat.

• Soubor náhradních dílu.

Jelikož si motorku hodlám nechat. Rozhodl jsem se do budoucna pro určitý soubor náhradních dílu. Na přední světlo , které je kompletně nové jsem narazil na bazoši. Vzhledem tomu že do Interceptoru začali používat ledkové

Typ: Koupě
    Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • RAM mount

RAM mount úchyt s upnutím šroubu do řidítek. Původní úchyt od navigace jsem dnes vyhodil. Nelíbil se mi , kazil vzhled motorky. Tenhle ten je maličký , působí decentním dojmem :-DD Jinak navigaci používám na delší cesty

Vloženo: 02.04.2024
    Uskutečněno: 02.04.2024
  • Držák blatníku a kryt paty

Držák blatníku a kryt paty jsem předělal do černého komaxitu.

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 01.04.2024