Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 23.04.2024, Uskutečněno: 21.04.2024, Stav tachometru: 47176 km, Zhlédnuto: 63x

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňky u nás a v minulém studeném týdnu po nádherném téměř letním počasí, které jsem využil na lítání na motorce si začal hrát a montovat je na motorku.

• Věznice Valdice, Kozákov

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024
  • Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024