Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 29.04.2024, Uskutečněno: 27.04.2024, Zhlédnuto: 39x

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zažít zase něco jiného. Tak že sobotu jsem měl pro sebe. Manželka objevila na FB strašidelný kostel v Lukové na plzeňsku. Tak že mi dala dobrý cíl kam se jet podívat. Od nás asi 160 km. No, malá vesnice, zapadákov světa, s opraveným kostelem zvenčí a potřebou rekontsrukce kostela zevnitř. Vevnitř na klášterních lavicích sedící figurýny zemřelých a kostel opravdu v dezolátním žalostném stavu. Dobrovolně můžete přispět svým darem na obnovu kostela do 5 litrové sklenice u které stojé místní farář. Pokud by to člověk nebral jako projížďku tak těch 160 km se ani jako cíl cesty nevyplatilo. Ale co, však je to jedno. Šlo o to se někam jet podívat a cíl byl. Výjezd opět pozdní s jazykem na vestě v 11 h a díky tomu návrat bez velkých zastávek v 19.00 h.

Konečné kilometry: 47 535 km
Ujeté Kilometry: 360 km
Kumulativní kilometry 2024: 2 558 km

Milan1963 (278) napsal 01.05.2024 v 18:35

Hezký výlet. Jsem kazatelem ( skoro farář, podobné ) jedné protestantské církve a stejné figuríny máme v našem sboru - synagoze - také. Škoda, že to od nás není na půldenní výlet, jinak není čas...

elvis78 (140) napsal 30.04.2024 v 12:24

Kostelu spadl strop podle těch prken místo štuků a maleb a tak se jej asi snaží dát do kupy což je obdivuhodný počin

• Věznice Valdice, Kozákov

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024
  • Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024