Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

Vloženo: 05.05.2024, Uskutečněno: 02.05.2024, Stav tachometru: 69569 km, Zhlédnuto: 54x

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem bazaru úplně neshodli na představě ceny, a tak jsem se sebral a vyrazil opět domů. Jenže se mi nechtělo obrátit se na patě a jet tou samou cestou zpátky. Dnes docela hooodně zase foukalo jako poslední tři dny tak že pocit z jízdy nic moc. Na rychlejších úsecích to bylo od proti projíždějících kamionů docela někdy o život co se týče zvýšených nárazů větru. Chvílema mi připadalo, že mám pod sebou mašinu podseknutou do strany, abych vůbec seděl rovně. Moc motorkářů jsem dnes nepotkal. I přes to, abych si trochu natáhl trasu projel jsem si nepředpokládaně Mělník - Dubá. Jak to tu bývá, frenkventovaná cesta plná motorkářů, dnes jsem potkal asi jednoho nebo dva v protisměru. No, podmínky pro jízdu na mašině nebyly nic moc. Nejet do bazaru, niakm bych též nejel. Na končné na místní MOLce byla kávička, americano, nebylo moc dobré. Abych nejel domů jen po hlavní silnici, sjel jsem se ještě podívat na Kokořín. V Kokořínském dole byl klid a bezvětří. Obklikou jsem se tedy vrátil zase domů.

Konečný stav km: 69 569 km
Ujeté km: 145 km

elvis78 (140) napsal 06.05.2024 v 07:07

bazáristi většinou nikoho nepotěší, prodával jsem škodu 105L, pětikvalt, motor favorit z rozflákanýho LRka, neshnilá, vylitý prahy, přijeli ke mě domů, chtěli ji asi úplně za darmo ty šmejdi zasraný. Dneska si drbu hlavu že jsem ji prodával, neměl jsem dát na nátlak rodičů že mám dvě auta abla bla bla, a nekupovat shnilou korsu na sračku rv 87 (ale jezdila pěkně ) , a manželka ji prostě chtěla...
a ty šmejdi bazáristi vždycky počítají s tím že tě odrbou. Tak to prostě chodí. Proto druhou motorku prodávat nebudu, ani to nemá cenu, o proti tvé je to vrak
Prodej ji na motorkářích

• Už je to, lásko, rally vážně poslední

Jak jsme se minulý týden s prodejcem nedohodli na ceně, tak tentokrát už jsem jel se záměrem tam motorku opravdu nechat. Jednání s prodejcem bylo rychlé, na mě až moc, ale já to nedělám každý druhý den, tak že v tom nemá

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023