Yamaha YZF-R6R (2006)

Vlastník DarkRider77
Vloženo 25.5.2015
Aktualizováno 25.5.2015

Splněný sen, kráska, po které mé srdce toužilo již od dětství, agresivní rysy kapotáže vzbuzují právoplatně respekt, který si bezesporu zaslouží :)

První dojmy - Maximální spokojenost, posez není přehnaně sportovní a překvapivě ani nebolí ruce :)... Táhne krásně i od nižších otáček, ale svůj potenciál představí v celé své krásy od cca 8 tisíc otáček a výš (však je to šestka, točit, točit, točit :P ).. V zatáčkách je perfektně čitelná, odpustí i menší jezdecké chyby, postupem času přidám další zkušenosti :)

Po R6 jsem sáhl z důvodu, že již od mých dětských si získaly můj obdiv především supersporty, lítání na kolínko, vysoké rychlosti a zážitek z jízdy, potažmo adrenalin. (ne, choppery a drhnutí stupačkou při výjezdu z téčkové křižovatky mě opravdu nikdy nebralo) Disponuje především svým designem, který je doveden dle mého k dokonalosti a vysokým výkonem motoru, který jde poslušně za plynem i v nižších otáčkách. Překvapivě pro ní není tabu ani cestování, po 450-ti kilometrové tůře jsem se kupodivu necítil jako po čelní srážce kamionem a následném předhození vlkům, ale spokojeně jsem z motorky sesedl tak jako jsem na ní sedal a bez větších problémů ještě rozdělal stan :).. Více zkušeností časem :)

mildanek72
mildanek72 napsal 26.02.18 v 00:18 10b.

dala to tak i já dávám za 10b.