Yamaha TDR 125 (1997)

Vlastník Nejk
Vloženo 9.6.2015
Aktualizováno 9.6.2015

Byl to super stroj na vyježdění, velice svižné cestovní enduro.

Cagiva Supercity 125: v tu dobu jsem nesehnal žádnou v slušném stavu poblíž ;)

První dojmy - Co se týče prvních dojmu z motorky jako takové: byl to můj první stroj na značkách, takže jsem byl na ni pyšný. Vzhledově se mi moc líbila a jezdil jsem na ní všude. V tu dobu jsem byl jediný mezi kamarády kdo měl 125ccm.

Motorku bych doporučil pro - TDR je nejvhodnější pro kluka vyšší postavy.

Doplňky na motorce - Na moto jsem přidělal kufr 46L.

Kdy jsem si tento stroj vybíral, tak jsem nepřemýšlel nad spotřebou ani náklady na údržbu. Vybíral jsem moto podle jednoho kritéria a to LÍBÍ--NELÍBÍ. To tehdy byla chyba, ale co? chybami se člověk učí ;) Koupil jsem TDR (1997) s 43 000 km najetýma a s kos vadami za přehnanou cenu. Myslím že nejsem 1. ani poslední kdo chtěl za každou cenu nějakou motorku.
Postupem času se mi ale vyskytl jeden problém a to spotřeba! :( moto si s mým stylem jízdy bralo okolo 6 - 7 litru a to bylo na mě moc takže jsem byl věčně bez peněz. :D Proto v současné době radím svým kamarádům ať si koupí 4T kvůli spotřebě.
TDR bylo motorově neporuchové! Jediné co jsem měnil byly uhlíky ve startéru brzd. kotouč a olej ;) (tzv.spotřebné zboží)

Moto se nejlépe cítí na asfaltu a rovných zpevněných cestách. Pokud chcete vyrazit do většího terénu tak nic moc, ale s trochou opatrnosti to také zvládne. :)

Moc jsem s ním necestoval, ale pohodlí si na něm najde každý. Sedlo má velké +!