Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník milhouse76
Vloženo 28.7.2015
Aktualizováno 29.2.2016

Klidný čert a rozdováděný anděl

Honda CBR 600RR: důvod neuveden
Yamaha YZF-R6: důvod neuveden
Triumph Daytona 675: důvod neuveden

První dojmy - Při prvním svezení mě udivil výkon se kterým se dokáže motorka výborně poprat. Jde jet s klidnou rukou na větší kvalt v klidu do 90 km/h. Vzhledem k tomu, že je to šestka tak je lepší pro lepší akceleraci podřadit a zabrat za heft a poté vyletí celkem slušně nahoru :)

Doplňky na motorce - jiné plexi, karbonové motivy, lauf Yoshimura, padáky, rolny, lámací páčky

Motorka mě zaujala svým vzhledem a toužil jsem vědět, co dokáže Suzuki udělat za motory. Zatím nemam nalítáno bambilion kilometrů ale motorka se chová klidně. Motor má nalítáno 30 litrů, ale funguje tak jak má. Vzhledem k tomu, že nejsem obr z pohádky O kouzelné fazoli tak se na ní naskládám bezproblému. Samozřejmě to není cesťáček, kde člověk po skončení jízdy může jít hrát ještě turnaj v hokeji, ale tak velký problém to není.
Na dálnici je to nuda (rovně dokáže jet na plnej heft i můj děda), ale když jí vezmete do zatáček, tak v nich je jako ryba ve vodě. Né snad že by plavala nebo skákala, ale cítíte se na ní v náklonu fajn. Je lehká a hravá a doufám že s ní budu i nadále spokojen. Čágo bágo šílenci ;)

justyn
justyn napsal 30.07.15 v 18:04 10b.

Ať to lítá

Starling
Starling napsal 29.07.15 v 20:19 10b.

Krásná potvora, žeru ten její mrňavej lauf z Hobitína

milhouse76
milhouse76 napsal 28.07.15 v 20:23

Čau, ok budu si to pamatovat a dík ;)

Hyundai
Hyundai napsal 28.07.15 v 20:20 10b.

Ahoj at ti motorka slouzi Kdybys potreboval s necim poradit nebo sehnat ozvise Jirka Dvorak Mikulasovice 733 180 737