Triumph Bonneville T100 (2015)

Vlastník MikeOJ
Vloženo 20.12.2015
Aktualizováno 19.3.2016

Nádherný ostrovní stroj. Ta nejklasičtější evropská motorka v té nejčistší možné podobě.

Motorka koupena od Angel Racing - Výborná spolupráce.

Triumph Thruxton 900: už se nevyrábí

První dojmy - Mám Bonnie doma od 1.12. Ježíšek letos naděloval dřív... Ujeli jsme spolu zatím jenom pár kilometrů a ještě v cca plus šesti stupních Celsia. A první dojmy: vrní jako kočka, lehce vibruje a hřeje. Prostě živé zvíře. Zajíždíme, takže na pohodu - žádná divočina.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo už ví, že cesta je cíl.

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale v plánu je custom sedlo, zrcátka do konců řidítek a nosič z nabídky Triumph Genuine Parts.

Anglická kráska. Žádná německá modelka nebo japonská karatistka, ale pihovatá, usměvavá holka z vedlejší ulice. Vysněná motorka, která voní jako louky v Midlands a šumí jako vítr v Highlands. A jízda na ní? Esence pocitu, který nejde popsat jinak než "man and machine". Chutná a voní jako nejjemnější, desetiletá, irská Single Malt whiskey. Jizdní vlastnosti dopíšu na jaře, zatím se chodím akorát mazlit do garáže. Ale zima uteče jak voda a vydáme se spolu na cesty. Ta první bude určitě na "Buchláky"...

čzťák
čzťák napsal 19.03.16 v 23:10

Klasika všech klasik, perfektní stroj! Doufám, že se během sezóny někde potkáme

boutom
boutom napsal 19.03.16 v 21:54 10b.

veteiks
veteiks napsal 02.03.16 v 22:40 10b.

supr barva, doufam ze se nekdy potkame.. mame to kousek taky jsem poridil bonnieho na vanoce

boucek69
boucek69 napsal 27.12.15 v 15:14 10b.

Angličan super

Pixla
Pixla napsal 27.12.15 v 13:16

Moc chválim a přeju hodně radosti. Barva je nádherná