Ducati Monster 900 (i.e.) (1998)

Vlastník Motash
Vloženo 30.12.2015
Aktualizováno 11.10.2016

Nádherná motorka která má duši,Nádherná motorka která má duši,Nádherná motorka která má duši ,Nádherná motorka která má duši

První dojmy - Zvuk laufu ,suchá spojka,Vzhled,Kroutak,Menší výkon,ale ztoho už jsem odrostl haha,Zvuk laufu ,suchá spojka,Vzhled,Kroutak,Menší výkon,ale ztoho už jsem odrostl haha Zvuk laufu ,suchá spojka,Vzhled,Kroutak,Menší výkon,ale ztoho už jsem odrostl haha

Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :) Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :) Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :) Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :) Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :) Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :) Mám na ní 1000 km... Chce si sní trochu pohrát... Je to jedinečná motorka snad mě nikdy nezklame :)

Déjávu
Déjávu napsal 21.02.16 v 09:07 10b.

Ahoj, skvělá volba, moc hezký Monster.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 09.01.16 v 19:46 10b.

Moc hezký Monstřík

holyhell
holyhell napsal 09.01.16 v 15:49 10b.

10b.

Sete
Sete napsal 30.12.15 v 21:29 10b.

Nádherný Monstřík