Yamaha XV 535 Virago custom (1992)

Vlastník Fastroud
Vloženo 2.1.2016
Aktualizováno 2.1.2016

Výborná motorka, ne moc rychlá, ale lehká a svižná.

Honda Shadow 400: důvod neuveden

První dojmy - První dojem byl super, prodloužená vidlice, jiný výfuk, a řídítka. Ale první dojem z jízdy byl otřesný… Byl jsem zklamaný, kvůli dlouhé vidlici a krátkým řídítkám byla těžce ovladatelná.

Tuhle motorku jsem koupil v Německu, původní majitel na ní dělal velké úpravy = delší vidlice, výfuk, odstranění různých dílů, atd. ( viz. Foto). Popravdě jsem ji vzal jen kvůli stavu a tomu, že všechny úpravy byly zapsané v techničáku a bylo jich požehnaně. Na přepisu nebyly moc nadšení, ale udělat to museli, na technické na to čučeli jak z jara, ale potvrdit ji i s úpravami museli, protože vše bylo v pořádku (byl jsem nadšený…).
Jelikož při pomalé jízdě nejde skoro vůbec ovládat, rozhodl jsem se pro delší řídítka. Kdo tuto motorku zná tak ví, že pro dva není – spolujezdec sedí moc křečovitě a motorka je se dvěma lidmi línější. Proto z ní udělám jednosedadlovou a ještě spoustu dalších úprav, které dopíšu až s fotkama.
Jinak děkuju za pozornost a případné rady a námitky pište do komentářů budu rád za každý názor.

Při nákupu.

Naše první společná cesta (600 km)

Raisik
Raisik napsal 07.01.16 v 19:35

Dost dobrej stroj pro zacatek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.01.16 v 19:58 10b.

Zajímavá 535-ka gratulejšn

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 03.01.16 v 17:32 10b.

Kamaráde já mám dlouhý řídítka budu rozprodávat z té třistapadesátky vše co není origo tak jestli chceš tak mrkni na můj profil.

Fastroud
Fastroud napsal 03.01.16 v 12:06

Nečekal jsem tak rychlé reakce, ale mockrát děkuju za názory a rady především SonyLee. A určitě si z toho na přestavbu něco vezmu.

SonyLee
SonyLee napsal 03.01.16 v 11:33 10b.

Pěkná spousty poho liláků přeju
Ty podkopnutý šavle mi k ní sice moc nesedí ale to je každýho věc. Plnej počet máš pro pár důvodů a když píšu pár, zmíním dva - tvůj věk v souvislosti s volbou a ty laufy Pohodlí spolujezdce lze vylepšit prodloužením stupaček, opěrkou (viz můj deník) nebo i případnou úpravou sedla (zvažuju). Souhlasím, že je lehká a svižná, že by ale ve dvou byla línější s tím nesouhlasím. 140 ve dvou na 3cm vodě, malinko přes 160 ve dvou s plnejma brašnama...na hmotnost motorky a kvalitu cest ve zdejší docela solidní adrenalin
(zmíněné rychlosti jsou "přístrojové", od skutečné se maličko liší směrem dolů)