Triumph Rocket III Classic (2004)

Vlastník over
Vloženo 6.5.2016
Aktualizováno 6.5.2016

Triumph Rocket III opravdu povedený stroj. Rozhodně žádná nuda.

BMW R 1200 GS Adventure: Nakonec ne
Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob: Triumph je motorově úplně jinde a navíc se dá i naklopit.

První dojmy - První dojmy jsou skvělé. Všichni mě strašili jaká je to lokomotiva, brutální tah atd. Je to sice pravda, ale není to nic co by se nedalo ukočírovat. Manipulace na místě alespoň pro mě v pohodě (Vážím 120kg) Těžiště je dost nízko, takže žádný problém. Motor samozřejmě táhne a pořádně, ale není to nic co by bylo nevypočitatelný, nebo zákeřný naopak se dá skvěle dávkovat. Určitě se dá jezdit i na pohodu "prý" Co je parádní je v této kategorii celkem velký náklon, kam až lze Raketu položit.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo má víc než 80kg, nevadí mu obrovská pozornost všude kam se vrtne. Chce něco pohodlného, ale zároveň si občas zablbnout.

Vybíral jsem jinou motorku na které nebudu tolik na rukou, ale zároveň neumřu nudou. Rozhodně jsem nechtěl Japonce a HD mě odrazoval cenou ND a servisu.
Myslím, že jsem udělal dobře. Ten ZVUK! Něco mezi Tatrou 613 a Corvetou. Na delší vyjížďky budou asi nutné špunty do uší.

Karel.IV
Karel.IV napsal 13.05.16 v 21:22

No a co jsi očekával jiného ??? Jedině za 10b.

petrsonn
petrsonn napsal 13.05.16 v 19:43 10b.

tak to je je big big machine... motka super...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.05.16 v 06:12 10b.

Parádní lokomoušn

boutom
boutom napsal 07.05.16 v 20:16 10b.

sm3ky
sm3ky napsal 06.05.16 v 16:23 10b.

mazec