Yamaha XV 1900 Raider (2012)

Vlastník DanXV
Vloženo 12.6.2016
Aktualizováno 28.4.2018

Mohutný, silný chopper / cruiser. Dostatečná porce chromu.

Motorka koupena od FIRMA:Lion Moto Racing (Frýdek-Místek) - Vstřícnost, na čem jsme se dohodli, to platilo.

Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide: Dal jsem prostě přednost rejži.

První dojmy - Překvapilo mne, jak je snadno ovladatelná. Po pár kilometrech jsem si připadal, že ji sedlám odjakživa. Zatím nic, co by mi na ní nevyhovovalo.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, komu je tento styl blízký, už má něco naježděno a umí za heft tahat s rozumem.

Doplňky na motorce - Vance & Hines Big Radius, Power commander.

Po šesti skvělých sezónách v sedle Yamahy XV 1100 Virago nám s batůžkem začínala být jaksi malá. Začal jsem hledat něco většího a silnějšího. Myslel jsem si, že naší další mašinou zřejmě bude Dyna Wilde Glide. Čím ale začínala být dosažitelnější, tím víc jsem zjišťoval, že tahle značka asi nebude to pravé pro nás. Začal jsem hledat alternativu. No a našel jsem ji - Yamaha XV 1900 Raider S. Potom jsem ještě na jednom sraze na Olomoucku viděl hned vedle sebe parkovat Raidera 2009 a Dynu 2007 v podobné barevné kombinaci a bylo definitivně rozhodnuto.
A zatím to vypadá, že jsem udělal dobře.
Popisovat jízdní dojmy tady nebudu, protože jednak nejsem žádný spisovatel a jednak je naprosto perfektně popsali ostatní borci tady přede mnou.

Čadil
Čadil napsal 01.04.18 v 18:11 10b.

parádní kousek

cmelda222
cmelda222 napsal 15.03.18 v 13:23 10b.

čaoo a fajny krok vpřed za 10b

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 08:16 10b.

Nádherný stroj. Ta modrá fakticky vypadá zajímavě. Každopádně 10 !

Pe3k
Pe3k napsal 22.03.17 v 17:45 10b.

Takhle vypadá evoluce motorkáře
Moc pěkná barva na skvělém stoji. Posílám 10bodíku.

uZu
uZu napsal 07.10.16 v 03:35 10b.

Parádní mašinka mnoho dalších šťastných kilometříků přeji 10b.