Honda DN-01 (2009)

Vlastník Frantadn01
Vloženo 27.7.2016
Aktualizováno 27.7.2016

Fakt co jsem dlouho hledal , zvláštní stroj pro totalní pohodu pro cestování

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - kouzlo okamžiku

vizuální projev
parádní povezení ne stroj pro myšlené ježdění ale pro absolutní relax na něčem co vás přepraví z místa na místo a vy se jen kocháte
brzdy skvělé
ovladatelnost neuvěřitelně lehká a zábavná
jediný a dost podstatný problém ... při puštění řídítek rozkmitání na neůnosnou mez a ani po výměně pneu žádné zvláštní zlepšení
a cestování na tomto stroji ... jako ve virtuální realitě - jen se kocháte co při cestách míjíte
nejel jsem na ničem víc zajímavém než na tomto druhu přesouvadla ... je to prostě nadčasové a už bych neměnil
Mimo jiné mám i Aprilii Manu 850 ale tohle je mnohem zajímavější a pohodlnější
i přesto miluji oba tyhle skvosty motorek co vyšli z dílen tvůrců skoro ve stejný čas...
beru je jak dvě ségry co zatím nikdo do dnešní doby nepředstihl

Slavekold
Slavekold napsal 06.08.18 v 14:55 9b.

Mám vážný zájem zakoupit tento stroj. můžeš mi prosím napsat nějaké své poznatky o opravách , závadách a zkušenostech ze servisu ?
Moc díky

Frantadn01
Frantadn01 napsal 04.08.18 v 16:46

Tak po dlouhých 3 letech opět tady ... no pořád je to má nej kočka na dlouhé i městské jízdy . Je to prostě stroj na velikou pohodu , nesmí se to hodnotit jako motorka , to je totiž nadčasové vozítko které neomrzí ba je stále na něm co objevovat a hned v zápětí milovat nebot si to určitě zaslouží . Nikomu nevnucuji ale jen projevuji obdiv nad tím že jsem se mohl stát vlestníkem a tím i součástí tohoto skvostu co bude mít jednou opravdovou hodnotu a tak se budu jen těšit na další komentáře od stejných nadšencu jako to cítím já

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 01.08.16 v 20:28 10b.

UFO, 10b za odvahu..

v.l.a.d.e.k
v.l.a.d.e.k napsal 28.07.16 v 21:57

Taky mám trochu tendence chodit alternativní cestou, plně chápu

Milan1963
Milan1963 napsal 28.07.16 v 10:42

Zajímavý stroj, líbí se mi.