Honda XRV 750 Africa Twin (1993)

Vlastník dogina
Vloženo 30.9.2016
Aktualizováno 3.4.2017

Po první motorce v životě..Suzuki Marauder VZ800(cruiser) se do mé garáže dostala velká, těžká, kráva..krásná Africa Twin 750. Je to super stroj s kterým se postupně seznamuji :)

Honda XL 650V Transalp: prý je na mě malá..nebo já na ní velká ? :))

První dojmy - Motorka je krásná ale já chtěla Transalpa který je přeci jen o trošku lehčí ..no, po rýpání přátel (že je malá) v garáži skončila Afrika..obrovský respekt až strach. Nepatřím mezi prcky a i tu sílu trošku mám ale když jsem se vedle ní postavila, tak jsem trošku zapochybovala :) První den ji dostat do garáže byl nadlidský..teda spíše můj..obrovský výkon. Druhý den po seznamovacím výletě do KH, se mé pochyby rozplynuly, jelo se krásně, motorka jako kdyby jela sama..a po návratu..jsem i garáž dala levou zadní. Myslím že si budeme rozumět :))

Doplňky na motorce - laďák, vyhřívané rukojeti, kufr a boční kufry...

3.4.17...chrochtám si blahem, jsem maximálně spokojená. Africa mi plně vyhovuje a baví.

Teprve zjišťuji co umí a neumí, ale na silnici jede krásně, suprově se s ní jede do zatáček..bojím se míň než s mým bývalým Marouškem.
Je veliká ale přesto snadno ovladatelná.
Vždy se mi líbila a už vůbec nelituji (po druhém dni) že jsem do toho šla :))
Budeme kámošky .

28.1.17..Chodím do garáže a netrpělivě očekávám teplo a silnice suché, bez sněhu.
S Africou jsme si opravdu padly do noty, vyjela jsem už docela hodněkrát a spokojenost čím dál větší :)
Zbavila jsem se do růžova zbarvených hadrů a doplňků..myslím že bych fakt vypadala jak tydýtek na mé trikolórní mašině :D
Koupila jsem si přilbu Airoh S5, trochu jsem si ji upravila aby ladila..myslím že se mi to povedlo.

Také mám nové boty, a nějaké hadry..samozřejmě ladící :)

I moje nová kamerka TomTom Bandit čeká na to až ji vyzkouším..no, mám se na co těšit ale už by to fakt chtělo...

CernyLetec
CernyLetec napsal 04.01.18 v 19:19 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.06.17 v 23:06 10b.

RADTTAJ
RADTTAJ napsal 14.04.17 v 09:42 10b.

Krásná

Skrblík72
Skrblík72 napsal 06.04.17 v 12:06 10b.

Jasnejch 10 bodíků!!!

PavelFX
PavelFX napsal 20.02.17 v 17:11 10b.

Pecka strojovna