Triumph Bonneville T100 (2013)

Vlastník TrBulk
Vloženo 4.11.2016
Aktualizováno 4.11.2016

Prostě Bonnevil Kdyby byl v klasické červeno- bílé kombinaci, tak není co řešit.

Triumph Bonneville T120: důvod neuveden

První dojmy - Člověk si na ni nemusí zvykat. Prostě si sedne, nasartuje a jede :-) Původně jsem chtěl jinou barevnou kombinaci: typickou bílo-červenou, ale naskytla se černo-gafitová s výbavou, tak jsem sáhl po ní. Vůbec toho nelituju, 'páč - "barva nejezdí" :-) Chtěl bych s ní jezdit "dálky", tak snad mě z ní nebude bolet prdel.

Koupil jsem ji teprve před pár dny (2. listopadu 2016), takže jsem na ní najel jen cestu z Prostějova do Hradce = zkušenosti 'nula'. Určitě je stavěná na silnice a tam se chová tak, jak se chová řidič Nesmíš od ní chtít nějakej super výkon, protože pro to není stavěná Je to "návrat" ke klasice a myslím si, že se to Triumphu povedlo.

Johniik
Johniik napsal 13.04.17 v 13:16 10b.

Pěkná mašina... koupena podle obrázku v Bylanech... Tam jsem taky koupil Bonnevilla... Mají tam pěkné kousky tak mnoho km! A třeba se někde potkáme...

WildOne
WildOne napsal 19.02.17 v 00:41 10b.

Krásný gentlemanský stroj. Přeji mnoho šťastných km

TrBulk
TrBulk napsal 09.01.17 v 17:00

Díky chlapi. Snad bude sloužit dobře.

Hooorus
Hooorus napsal 11.11.16 v 15:03 10b.

Zdarec, máš recht že barva nejezdí, v tomhle případě je to ale irelevantní fráze, protože tvé moto to mooooc sluši v téhle barvě. Za me 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 05.11.16 v 21:28 10b.

Krasavec, i s tou barvou -