Honda VT 125 Shadow (2003)

Vlastník Straca9
Vloženo 16.11.2016
Aktualizováno 16.11.2016

Shadow je super malý chopper který oslní vzhledem hlavně díky svému dvouválcovému motoru, který skvěle zaplňuje motorový prostor. Hodí se převážně pro začátečníky, pro pohodové vyhlídkové vyjížďky.

Motorka koupena od Od soukromé osoby - Kupoval jsem jí od jednoho strašně ochotného pána se vším mi poradil a vyšel vstříc.

Honda CA 125 Rebel: Shadow se mi víc líbila.
Keeway Superlight 125: Keeway je čínská značka, netvrdím že musí byt špatný, ale po konzultaci s jedním mechanikem mi byla doporučena Honda.

První dojmy - První dojem byl prostě skvělí, na tuto motorku jsem přesedlal ze skutra, takže to byla moje první opravdová motorka. První jízdu jsem si prostě užil, neměla chybu. :)

Motorku bych doporučil pro - Tento motocykl je ideální pro začátečníky. Ale budou ho milovat všichni, kteří nepotřebují jezdit 200 a mají radši klidnou jízdu.

Doplňky na motorce - Zatím jsem přidával jen chromoví lem kolem nádrže. Větší úpravy plánuju přes zimu, to bych chtěl dodat padáky, vyměnit zrcátka a blinkry.

Tuto motorku jsem si vybral asi hlavně kvůli vzhledu ale další kritérium byl také výkon, na 125 má relativně velký výkon 11kw.

Mam jí asi třičtvrtě roku najel jsem na ní něco přes 8000km a nemůžu na ní najít žádnou podstatnou chybu.

Motor šlape spolehlivě, s akcelerací jsem spokojen, nepotřebuju trhat asfalt. Do kopců trochu ztrácí, ale né něják podstatně. Před jízdou je dobré nechat několik minut ohřát motor, pak jede mnohem líp.

Zvuk není nejlepší, ale po vyvrtání pár děr do výfuku je bezvadnej alejspoň na 125.

Brzdy jsou dobré, vzadu buben, vepředu kotouč.

Ovládá se skvěle.

Spolujezdec asi nemá tokové pohodlí jako na H-D electře ale na výlet si z batůžkem klidně vyjedete. :D

Úložný prostor nic moc, ale kdo potřebuje, může dokoupit brašny, které se na tuto motorku skvěle hodí.

Spotřeba je přibližně 3 až 4 litry podle toho jak taham za heft.

Protože jsem jí kupoval ojetou tak s originál servisem nemám zkušenosti, ale v mém servisu s ní nemají žádný problém. Ještě jsem to naštěstí nepotřeboval, ale náhradní díly jsou a není problém je sehnat.

Shadow je na silnici jako doma, ve městě také nemá problém.

Nejdelší cesta kterou jsem jel je asi 300km. Takže s dlouhým cestováním nemám velké zkušenosti. Motorka je stavěná spíše na vyjížďky po okolí ale určitě by zvládla i delší cestu.

žižala.
žižala. napsal 18.11.16 v 16:37 10b.

Supr čopřík.

Straca9
Straca9 napsal 16.11.16 v 23:41

Děkuji moc, je to můj mazlík.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.11.16 v 23:39 10b.

Parádní Shadulka ,přeji pohodu v sedle