Kawasaki ZZR 1400 (2006)

Vlastník capus
Vloženo 26.2.2017
Aktualizováno 26.2.2017

Po prodeji fároše jsem téměř neměl predstavu co koupit a nakonec jsem se rozhodl.

První dojmy - Moje první japonská motka už v roce 96 bylo právě zzero 600.Byla to motka na ktery jsem lítal na okruhu a jezdil na dovoleny ve dvou s kuframa,byla to skvělá motorka a byla první silná.

Motorku bych doporučil pro - pro velký zkušený sportovně založený cestovatele.

Mám ji už přes rok a až ted si ji přidávám do seznamu.Stále jsem nevěděl jestli si ji nechám,byl jsem a stále jsem zvyklý na sportovní rychlou jízdu na lechce ovladatelné motorce. Chtěl jsem i motorku na dlouhé cesty ve dvou a kuframa .
Nenajel jsem na ní moc ale něco o ní už můžu říct.
Podvozek je naprosto přesný i na nerovnostech jede jak po kolejích,musíte před zatáčkou dát dobrou stopu a ta motka to projede čiste bez nejmenšího kolísání i v největším náklonu.Naprosto neskutečná ovladatelnost s tímto busem.Brzdy naprosto dostatečné na tak velký stroj.Vidle jdou někdy na doraz,připadaj mi málo progresivní ale rozhodně nejsou měkké.Sedlo obrovské pohodlné bez zlomu pro batůžek který si to pochvaluje ,pro mě sportovní posed nutící projet každou zatáčku co to jde.Uložný prostor minimální ,kufry pouze origo topka jinak nutnost vyrobit držák postraních.
Motor je do čtyř tisíc takový nemastný neslaný,jak náká sedmpade pak je to dobrý a od šestiapůl to je peklo,nic tak nejede jako toto.Koupil jsem od gira ukazatel kvaltu (i když tam je)který upraví softver a v nizských a středních otáčká přídá výkon.Ještě jsem to nenamontoval tak jsem zvědav.Je to typická kawa ,na volnoběch v tom rachtá ,jak zmáčkneš spojku klid,Zvuk kultyvovaný bručak hlásající svů obsah.Spotřeba je ale dost strašná ,nikdy se pod osm nedostanu a deset je normál.Olej to nežere vůbec a i při první výměně mi připadal téměř čistý.
Na desight si člověk musí trochu zvyknou ,mohutné laufy ,ale připadaj mi hezčí než novodobý černý ,čumák krásný super to svítí ,krásná zrcátkaa pěkný tenký kola ,guma pořádná 190.}alakoval jsem klínek a nádrž a už se mi líbí.

Luke-78
Luke-78 napsal 02.03.17 v 21:43 10b.

Ať slouží. Dobrá volba. Taky jí sedlám. Ta spotřeba je ale fakt jinde. Jezdím taky levnějc...

PokyXX
PokyXX napsal 01.03.17 v 10:38 10b.

Zdar mašina pěkná o tom žádná ,ale ta spotřeba nemáš tam něco rozbitý, co vzduchový filtr?? Ja jsem se snad nikdy nedostal na osm a ne to ještě deset normal, spíš sedum a to jsem jezdil na pohodu 60/160/260 a nebo to rád vytáčíš přes devět ?

mag.
mag. napsal 28.02.17 v 15:26 10b.

Parádní kousek

elton
elton napsal 26.02.17 v 12:50 10b.