Suzuki GSF 1200 Bandit (1998)

Vlastník Goebbels
Vloženo 11.3.2017
Aktualizováno 11.3.2017

✒ Mašina "jaxviň" 💨💨💨 👌👏

✒ Krasavice 👀👀👸👰

⚠❣❣❣MŮJ miláček❣❣❣⚠
⚠♥💘💙💜

Kawasaki Ninja 650: 📊Kvůli nižší poloze řídítek je horní část řidičova těla přenášena na ruce 👎
Honda CB 1000F: důvod neuveden

První dojmy - ® suzuki Bandit 1200 N splnil nad očekávání všechny mé požadavky pro koupi motorky...💹🔝 Mít pořádnou mašinu byl jeden z mých životních snů a troufám si říci, že jsem si tenhle životní sen touto "bandaskou" splnil na 💯%

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější bikery

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, padáky, zásuvka zapalovače 12V, analogový ulazatel teploty oleje v motoru, ...

⚠ JÍZDA SE SPOLUJEZDCEM
➕🛂
⛔ Při jízdě se spolujezdcem je na ovladatelnosti hodně znát veškerá nežádaná změna jeho těžiště.
➖🛂
⛔ Při jízdě bez spolujezdce jsem nezaznamenal takřka žádný problém s ovládáním motorky.

⚠ STABILITA
⛔ Zadní kolo - motorka není v zatáčkách až tak stabilní, jak jsem očekával, a to zvláště není-li silnice rovná.
⛔ Přední kolo - i u předku panuje v zatáčkách menší nejistota, neboť se mi také už stalo, že se mi kolo při náklonu v zatáčce rozskákalo nahoru/dolu.
📌 Pozn.: Mám jí od podzimu, ale ještě jsem ani pro kontrolu neudělal vyvážení kol a je i možné, že to způsobil nesprávný tlak pneumatik.

⚠ MOTOR
⛔ Velký objem válců (1159ccm) s 234kg těžkou motorkou + hmotnost posádky cvičí opravdu neskutečně i přesto, že výkon motoru je "jen" 72kW.

⚠ BRZDY
⛔ V rámci možností...
🅿👈Vpředu : Kotoučová brzda (2x kotouč) ✔
🅿👉Vzadu : Čelisťová brzda (účinnost 👎) ❌

⚠ SPOTŘEBA PALIVA
📌 Pozn.: Rozhodujícím faktorem pro spotřebu paliva je především to, jakým stylem jezdíte.

Čadil
Čadil napsal 27.03.18 v 19:28 10b.

FilipGSX
FilipGSX napsal 11.03.17 v 20:43 10b.

Bandit 1200 N je super a stále dobře vypadá, prostě klasickej naked. Na mojí GSX 1400 jsem měl podobný chování podvozku v zatáčkách. Navíc při rychlé jízdě nad cca 150 se to začlo vlnit a při prudkym ubrání plynu ve 180 se motorka zavrtěla jak bejk na rodeu. Nechal jsem zrepasovat zadní tlumiče ale hlavně instalovat progresivní pružiny dopředu a je to uplně jiný kafe.