KTM 990 Adventure / S (2006)

Vlastník Dr.fík
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 2.3.2018

Po čase malá obnova dvoukolého parku. Snad si spolu budem rozumět a bude na mě hodná.

Triumph Tiger 1050: Byl by to kompromis před přechodem na Advíka :-D

První dojmy - Je to vysoký jak koza, za plynem to letí neskutečně a ten zvuk... to je bomba. Hydraulická spojka je dost necitlivá oproti lankový, tady to bude chtít chvilku cviku a půjde to samo.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo se nebojí do lesa

Doplňky na motorce - Koupena s max výbavou: Rozšíření stojánku+přemístění mimo motor, držáky bočních kufrů s dvěma AL kufry TT Zega, plastový topcase, šusplech pod motorem TT, kryty rukou, deflektor plexi, vyhřívaný rukojeti, kryt zadní brzdový nádobky, držák navigace nad přístrojovkou TT, přídavná LED světla, kryty rámu u kotníků, akrapy, padácí rámy včetně tašek, hlavní stojan, scottoiler, gelové sedlo TT

Zatím najeto jen pár km okolo baráku. Hned po koupi jsem začal se servisem a nějak se to táhne. Oproti TDM to docela jede, uvidíme jak se spolu zžijem. Servisně náročnější než TDM, který stačilo jen měnit olej a lít benzín. Na cestování bude snad dobrá, jen škoda, že má tak zatraceně malej úložnej prostor pod sedlem.

Mann
Mann napsal 09.01.20 v 21:01 10b.

A to já bych se v lese bál ADV má svoje charisma o tom žádná Ať ti to vesele lítá po povrchu zemském

C1ooney
C1ooney napsal 30.06.17 v 14:09 10b.

Brukev
Brukev napsal 25.03.17 v 04:23 10b.

Hodná asi nebude, dyk je to KTM . Moooc pěkná

greydog
greydog napsal 22.03.17 v 15:09 10b.

Taz-007
Taz-007 napsal 21.03.17 v 18:30 10b.

koza přesně tak jsem pojhmenoval tu svoji