Honda CRF 450R (2005)

Vlastník Aiks
Vloženo 6.4.2017
Aktualizováno 15.7.2017

Čistý cross bez TP a SPZ. Lítat bude jen v terénu.

První dojmy - Až se opravý, bude to dobrej stroj. Aktualizace: Proběhlo pár oprav, jede skvěle, je dobře ovladatelná a není těžká na údržbu ani pro amatéra jako jsem já. Až na obutí zadní (ne staré, ale přesto velmi tvrdé ) gumy jsem si vše udělal sám.

Motorku bych doporučil pro - Pro nadšence MX sportů, pro již aspoň trochu zkušené jezdce, přeci jen 450 je docela síla, ale co já budu jako začátečník plkat nesmysly. Každý má svojí hlavu a od regulace výkonu je plyn.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, jinak série

Stroj jsem si vybral, protože cena byla na ten rok velice příznivá a nejvíce mne ovlivnil hliníkový rám a tedy výsledná váha 100 Kg bez benzínu. Navíc je pro mě značka Honda synonymum dlouholeté tradice a zkušeností.

Motorka jede velice pěkně, ale na můj vkus je to moc uřvané. Nejsem zkušený MX jezdec, dále si netroufám hodnotit, ale já jsem spokojený. Až vyměním ložiska v kolech, přední ráfek a až udělám přepákování, budu vědět víc.

Motorka je na hlíně ve svém živlu, ale i na silnici jede velice dobře, je ale pravda, že na mokré silnici to chce opatrně s plynem, jednou už mě sviňa drobet podklouzla, ale srovnal jsem to ...

Cestovat s tímto určitě nedoporučuji, po 50 km by jste z toho řevu měli hlavu jak pátrací bálon, ale proti gustu ;)

DejvGSR
DejvGSR napsal 06.04.17 v 16:28 10b.

Pěkný stroj. Na silnici asfalt určo nee, ale do polí luk a lesů supr. Podívej se s ní i na nějakou MX trať, stojí to za to.