Honda CBF 1000 (2010)

Vlastník Supersoptik
Vloženo 29.6.2017
Aktualizováno 29.6.2017

Krásná přijemná cestovní motorka, která je na našich cestách super. Není nikterak tvrdá, mám na ni teď cca 2000 km a jsem s ní velice spokojen.

První dojmy - Motorka se chová tak jak bych očekával. Není nijak tvrdá, odpouští lehké chybičky a je krasně příjemná. Mám ji ve veliké výbavě ST s třemi kufry, laděným výfukem, hlavním stojanem, zásuvkou u řidítek, Bi-xenonovými světlomety a vysokým turistickým plexisklem.

Motorku bych doporučil pro - cestovatelé a klidní jezdci

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, turistické plexi, bi-xenonová světla, originál kufry ST, opěrka spolujezdce, nosič na třetím kufru, originál tašky do kufrů, zásuvka, ukazatel rychlosti, ...

Motorku jsem koupil z motobazaru dovezenou z Itálie. Na první pohled mě překvapil opravdy výjímečně hezký stav. Nikde nic poškrábaného, opotřebovaného a podobně. Při koupi jsem se rozhodoval tak hodinku a udělal jsem několik jízd... Jedinné co jsem objevil jako malinký problém bylo to, že při 50 - 60 km/h lehce kmitají řidítka, ale na to jsem byl upozorněn jíž před koupí ze stránek klubu CBF, na co si dát pozor. Jinak si ji nemůžu vynachválit. Má krásný krouťák a proto nemusim při předjíždění tolik řadit jako na CBR 600 F. Já za sebe můžu klidně napsat, že jsem neudělal chybu a teď si motorku moc užívám.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 00:33 10b.

context
context napsal 29.06.17 v 15:17 10b.

super stroj, ať slouží a dělá jen radost

wsbk
wsbk napsal 29.06.17 v 13:28 10b.