BMW R nineT Scrambler (2017)

Vlastník VespistaCZ
Vloženo 4.8.2017
Aktualizováno 20.5.2019

Je to taková Berta. Hodná, ale umí si zařvat. Učiněný poklad:)

Motorka koupena od FIRMA:Renocar (Brno-Slatina) - Výběr motorek skladem, vstřícní, rychlí, ochotní.
Mám hotovou záběhovou kontrolu a opět musím dodat supr přístup. Servis na počkání, kafíčko, motorka na otestování z dlouhé chvíle. Paráda. Není to zadarmo, ale to ve značkovém servise nikde.

Ducati Monster 821: Ducati se mi moc líbila už od dětství. A to byl zároveň důvod proč si ji nevybrat. Je to stroj pro mladší kluky & holky.

První dojmy - ...7 let v šachtě žil:) tedy jsem jezdil s Vespou GTS 300. Ikonický stroj. Socha! Ale letos mě čekají kulatiny, a tak nastal čas udělat si radost. Motorek je na trhu mraky, nové, starší, custom...prostě hodně. Ideálně je mít jich víc. Co když to má být jen jedna?! Pro mě je to klasický minimalistický design s kruhovým světlem, tak málo mi stačí:) Původně to měla být čistě nineT. Pak jsem pošilhával po verzi Pure s tím, že se trochu, nebo více upraví a nakonec je to Scrambler.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji na denní svezení.

Doplňky na motorce - ASC, vyhřívané gripy, drátěná kola, zvýšené sedlo, led blinkry, road pneu

Scramblera mám chvíli, a tak dle instrukcí k tomuto odstavci rozepisovat se o zkušenostech by bylo ukvapené.
Chytá napoprvé, řadí se přesně a dobře taky brzdí...vážně, víc až později.

Co zmiňovaly recenze mohu potvrdit, úložný prostor je opravdu malý. Povinnou výbavu jsem pod sedlo nacpal až po té co jsem na ni šlápl a vytlačil vzduch:)
Taky v recenzích zmiňovaná cesta v dešti znamená komplet mokrá záda. Nechápu jak se to konstrukčně podařilo zajistit, že všechna voda cáká na záda:)

Když budete chtít vědět víc, napište.

Larry73
Larry73 napsal 05.12.17 v 16:28

Krásná

newmann75
newmann75 napsal 15.08.17 v 07:10 10b.

krásná ,pěkný popis

vopák
vopák napsal 11.08.17 v 15:42 10b.

Parádní mašina..takový je to strohý,pěknej bavor

Stealman
Stealman napsal 11.08.17 v 14:14 10b.

Moc pekna, nadherny design a barevna kombinace taky super

Drtikol82
Drtikol82 napsal 10.08.17 v 04:51 10b.

Tak to je luxus