Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Jirka01hv
Vloženo 5.8.2017
Aktualizováno 27.8.2017

Nad Varaderem jsem slintal snad už od páté třídy základní školy tak proč si ten sen nesplnit. A zatím nemůžu litovat. :D

Motorka koupena od FIRMA:Oldřich Veleta - Velmoto (Humpolec

Cagiva Supercity 125: Když jsem dostal papíry zjistil jsem, že chci spíše cestovat než blbnout.
Yamaha TDR 125: Dvoutakt, spotřeba.

První dojmy - Když jsem na ní poprvé sedl napadlo mě jak je pohodlná a když jsem se rozjel ty ruce krásně uvolněné, žádná křeč, prostě nádhera. To jsem se ještě bál a měl respekt (samozřejmě ji respektuji i nadále ale už vím co zvládáme), ale později když jsem na ni jel domu a pořádně za to zatahal ucítil jsem jak mě táhne dozadu a musím se držet.A když s ní jedu do zatáček to je nádhera to mě snad ani nemůže omrzet. Očekával jsem, že to bude líný čtyřtaktní dvouválec, ale byl jsem na omylu.

Průměrná spotřeba - 3.93538 l/100km

Na motorce jsme najel zatím necelých tisíc kilometrů a to když počasí dovolí tak najedu denně 100 kilometrů ani nemrknu :D Je to asi nejlepší stopětadvacítka co jsem si mohl koupit, ale zatím tech zkušeností s ní moc nemám. To ukáže čas.

Takže motorku mám měsíc a najeto 3 000 Km a musím uznat, že je to naprosto úžasná motorka. V zatáčkách je jako doma, jde krásně do náklonu a na svojí váhu a výkon je krásně ovladatelná. Zatím nejvíc jsem najel 340 kilometrů za den a taky v pohodě, akorát člověk nesmí zapomenout natankovat :D Během toho měsíce jsem s motorkou neměl žádný problém a doufám, že to tak i vydrží a nezklame mě.