Suzuki DR-Z400S (2004)

Vlastník Will-Olomouc
Vloženo 1.12.2017
Aktualizováno 4.12.2017

Super motorka jak na řádění v lese, tak na cestování divočinou. Super servisní intervaly.

První dojmy - První moje dojmy byly vcelku pozitivní. Váha super, výkon motoru není převratný, ale v lese dostatečný. Nezvyklé postavení řídítek, ale to je vždy s přechodem na jinou motorku.Myslím si, že bude dobře a hlavně dlouho sloužit, be hrabání v motoru.

Doplňky na motorce - Jiný přední blatník, jiná maska, chrániče vík motoru, spodní plech, nové polepy, zadní nosič aj.

Servisní interval, na první místo bych dal servisní interval, olej 6 tisíc (já měním po 3 tis.) ventily poprvé po 24 tis, co víc dodat. Váha na řídítka je podobná jako moje wr400f. Výkon není nějak převratný, ale v terénu bohatě stačí. Jelikož s ní jezdím rumunsko albánie, tak se musela trošku opevnit, jako nový kryt pod motor, kryt karteru u brzdy a řadičky, nosič, nový facelift a další úpravy. Zatím velká spokojenost

cong156
cong156 napsal 09.12.17 v 09:54

Parádní fotky i drz.

Will-Olomouc
Will-Olomouc napsal 05.12.17 v 15:38

Ježdění je tady všude plno, jinak závidět nemusíš, dnes je skoro všude otevřený a za pár korun. A díík.

cider
cider napsal 04.12.17 v 22:56 10b.

parádní fotky, i ten pád z kamerky, přeju hodně dalších pěkných vyjížděk a zážitků

s4r
s4r napsal 03.12.17 v 08:50 10b.

Moc pěkný a ty výlety Ti doslova a do písmene závidím!

Mann
Mann napsal 02.12.17 v 22:36 10b.

Pěkné fotečky jen se obávám, že u nás té divočiny pro tvůj způsob ježdění nebude téměř k nalezení