Yamaha FZ1 Fazer (2013)

Vlastník dextermartin
Vloženo 29.1.2018
Aktualizováno 29.1.2018

Je to raketa!!! Krasna,pohodlna,rychla

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Ze zacatku me prekvapil vyssi posez, neni to nic pro prcky. Nastup vykonu je plynuly,brzdy super,podvozek akorat. Do 5tis je to hodna holka, ale jakmile se dostane pres 5tis tak se rozpouta peklo :-D

Motorku bych doporučil pro - Pokrocili jezdci

Shanel jsem sportovne cestovni motorku, hlavne pro vyjizdky ve dvou.Mel jsem par tipu, ale nejvic me zaujal fazer. Jeli jsme se s mladou mrknout do motocentra tass,kde jich maji dcl slusny pocet a hned jsme se zamilovali. Krasna barva,spoustu doplnku,novejsi rocnik, hned jsme vedeli ze tuhle musime mit. Ze zacatku me prekvapil vyssi posez, ktery se pozdeji ukazal jako necekana prednost motorky.Vidite krasne pred sebe,mate prehled o vsem na silnici.
Hodne cestujeme ve dvou a proto jsem chtel neco silnejsiho.Vykonu je opravdu bohate, 150koni je poradna davka.Je pohodlna i pro spolujezdce. Brzdy super,ovladani vyborne, ladeny vyfuk pecka spotreba odpovida vykonu,8l/100km.
Mame za sebou prvni sezonu,najeto 5tis km a zatim vse perfektni.
Jedine co bych vytkl tak je cukani v nizkych otackach pri jizde ve meste a ne moc dobra zpetna zrcatka.
Ale jinak LUXUS!!!

dextermartin
dextermartin napsal 06.02.18 v 05:37

Diky, taky tak

context
context napsal 05.02.18 v 10:52 10b.

Dobrá volba budeš spokojený přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

dextermartin
dextermartin napsal 01.02.18 v 02:15

Tak k 6ti litrum jsem se ani nepriblizil tomu bych veril mozna tak u sestistovky

SLAY
SLAY napsal 30.01.18 v 16:19

málem dvoják

SLAY
SLAY napsal 30.01.18 v 16:18 10b.

budeš spokojenej i nadále měl jsem ho několik let opravdu dobrej stroj mimochodem jsi jeden z mála kdo netvrdí že jezdní do 6 litrů na to jsem se taky nikdy nedostal