Ducati Monster 821 (2017)

Vlastník vycurat_a_spat
Vloženo 8.3.2018
Aktualizováno 8.3.2018

Šedomatně červená, z fotek jsem si nebyl jistej, ale naživo je to bomba. Po nastartování krásný cvakání a bušení.

První dojmy - Poprvé jsem jí viděl, když mi jí pán z Moto Italia složil z dodávky a přivezl před garáž (únor, pod nulou). Krásná "exhaust note" i u továrního výfuku. První jízda na začátku března, hned jak se teploměr vyšoural k osmi stupňům a ten žlutej debil na obloze svítil - tak jsem jí musel protáhnout. Padla hned do ruky, nemá ráda nízký otáčky, ale proč v nich bejt, a navíc je to dvouvál.

Doplňky na motorce - R&G Fender Eliminator, Bar End Mirrors

Fleky od oleje na fotkách jsou od 30 let staré Mazdy Miaty, tudíž ne od Ducati! Časem možná umeju. Stroj koupen od Moto Italia jako skladový/předváděcí/benefitní motocykl s najetými cca 3000km. Původně jsem chtěl nový, ale tenhle vypadal "jako nový" a byl s výraznou slevou oproti úplně novému.
Po první jízdě mě přešly myšlenky na aftermarket Termixy, ale třeba se mi to časem v hlavě rozleží.
Moc zatím nemám najeto, ale jako mínus zatím vidím horší lovení neutrálu, může bejt jenom můj nezvyk a nešikovnost, plusy všechno ostatní.

Payas
Payas napsal 22.06.22 v 10:11 10b.

Krásná holka, krásná barva, vím o čem mluvíš
Neutrál tam jde, jen to chce trénink a trošku citu, on tam skočí sám ve chvíli, kdy si už říkáš, že jsi to zase přeskočil.

Závěrem 10 b.

Farock
Farock napsal 01.04.18 v 12:47 10b.

makyno695
makyno695 napsal 09.03.18 v 10:19 10b.

10 b. super farba...krasny stroj a s tymi termixami si to rozmysli tíe tam jednoznacne musia byt

Krakatau
Krakatau napsal 09.03.18 v 08:14 10b.

Super farebná kombinácia!

vopák
vopák napsal 09.03.18 v 07:34 10b.

Krásná mašina..