Yuki SM 125 (2008)

Vlastník Andyss23
Vloženo 8.3.2018
Aktualizováno 8.3.2018

Malý, ľahký a dosť hravý motard.

První dojmy - Motorka sa mi hneď zapáčila keď som ju videl. Zvuk a výzor rozhodne nemá ako 125-ka (minimálne podľa ostatných ludí čo mi to hovorili :D). Trochu ma sklamali tvrdé plasty. Má celkom slušný ťah.

Motorku bych doporučil pro - Odporučil by som ju rozhodne pre toho kto nevie že čo si má vybrať, buď enduro alebo cestňáka, tak si myslím že to je najvhodnejšie. Alebo celkovo nováčikom, motorka dokáže veľa odpustiť.

Motorku som si vybral preto, lebo som nechcel byť "závislý" len na asfalte. Jazdil som na nej zatiaľ len prvú sezónu, ale zatiaľ som dosť spokojný. Jazda na motorke je podľa mňa dosť príjemná, aj napriek tomu, že kamarát mi tvrdil, že na jeho CBR-ke je mäkšia. Brzdy by mohli byť o čosi lepšie, ale dá sa na to časom zvyknúť.
Tej motorke je jedno čo na ňu naložíš. Mal som na nej kufrík a na chrbte plne naložený batoh a proste išla, nechápem ale fakt mala pekný ťah.
Spotreba sa pohybuje medzi 2,5 až 4 litre na 100 km, záleží na jazdcovi.
Motorka rozhodne kraľuje v meste. Mimo mesta nemá moc navrch (nie je to najrýchlejšia 125-ka). A čo sa týka terénu, nie som extrémny offroad jazdec ale môžem zhodnotiť že ma prekvapila. V teréne nezaostáva za inými motardami a možno aj má trochu navrch.

Nie je to moc turistický typ nakoľko dosť vibruje, ale dalo by sa to vydržať.

Keby si ju mám kúpiť ešte raz kúpiť, tak asi neváham. Rozhodne s ňou nie je nuda. A neplánujem sa jej len tak vzdať.