Cagiva Raptor 1000 (2000)

Vlastník Jesssi
Vloženo 22.3.2018
Aktualizováno 4.4.2019

Je to krásna potvůrka :) jsem nadšená a můžu doporučit všem

Suzuki SV 1000S: Nebyla to laska na prvni pohled :D
Ducati Monster 900 (i.e.): Odradil me servis

První dojmy - Zatim žádné :D Sezona teprve zacne na tehle krasce. Uz se tesim na tu zmenu, výkon a bozsky zvuk... Bude to velka zmena, ale doufám že to zvladnu :) 29.6.2018... Takže mužu říct, že jsem už ted naprosto nadšená... Motorka je užasna, je to dravá mrška, prvních par kilometru je za mnou... a ja mužu radostně oznámit, že naprosto nelituju.

Teprve se budu seznamovat :) neodolala jsem italskemu vzhledu a spolehlivosti japonského motoru, tak snad bude vse ok a plno km bez nehod :)
26.6.2018... Takže jsem už tuto krásnu osedlala a je to něco neskutečného, každý kilometr jízdy je zážitek... jen si musím zvyknout na ten dvouválec :D je utřesena, ale jakmile je ve vyšších otáčkách úplně se uklidní a prožitek z jízdy teprve začiná, nemůžu se ještě nějak moc rozepisovat, protože není moc o čem... :D jsem prostě nadšena, respekt k této potvůrce je obrovský, ale to k tomu přece patří :) Takže je třeba jezdit jezdit a jezdit... a zdokonalovat se :)

majlo
majlo napsal 17.03.20 v 22:47 10b.

Budu hádat - koupena v BikersCrown Most?.. já ji tam aspoň viděl, když jsem se po Raptorovi díval. Nakonec u mě zvítězila rudá sestřička (viz. můj profil).

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 24.03.19 v 16:29 10b.

Holka na Raptoru, mňauu. Parádní hračka a s tou maskou mnohem hezčí, než originál. Užívej.

raptor.uh
raptor.uh napsal 04.03.19 v 20:03 10b.

Dycky Raptor

Čadil
Čadil napsal 18.04.18 v 17:59 10b.

dzarmil
dzarmil napsal 30.03.18 v 19:16 10b.

Ta přední maska se světlama...,ala BUELL...,Raptoru sluší víc jak originál .Moc pěknej kousek,takže co jiného popřát než radost a potěšení z jízdy .