Jawa 350/354 Kývačka (1962)

Vlastník kůča-cbr
Vloženo 1.5.2018
Aktualizováno 20.12.2022

Dalsi peklostroj k XX do garaze

Motorka koupena od ZeTe (Potštejn) - Ochotný a důvěryhodný pán

Jawa 350/360 Panelka: důvod neuveden

První dojmy - Je to prekvapive malinka motorka,nechapu jak se na tomhle stroji muze jezdit ve dvou.Jinak ten zvuk dvouvala je uzasnej.Kdyby jste nekdo poznal na te motorce neco neorigo,tak me prosim upozornete,pujde na repasi...ddd

Motorku bych doporučil pro - Pro me

Doplňky na motorce - Zadny

Nejsem slohovy typ...nnncvvvkahjdxkghfdjr,djhfxjhdfhdghtfxfgvtxf,gfnfxt,jkhgfmfgkhgvhjgvngbghbvbjhvbhjgvgfggcvzhjfchfgnm,nghnkmbj ,m.h,bgbmvbnjhvbhjgb ghm,hb bm,hb

68732 napsal 13.05.18 v 20:41

jojo je to o hledání

kůča-cbr
kůča-cbr napsal 11.05.18 v 18:56

68732 Koupil jsem Dockala a ten pise ze v rijnu se zacala delat 06 se zamkem sedla,coz je pro me voditko,jelikoz mam na sroubek,takze mam zrejme jednu z poslednich 04

68732 napsal 09.05.18 v 21:11

o databázi v.č. nevím, možná se na veteranforu časem někdo najde, ještě tam napiš. Už jsem psal rozdíly v typech najdeš na vetranportal.cz. Hledej na netu nějakého Dolina, často radí i tady a znalosti má. Vím asi ti "radí" každý něco jineho na nic nespěchej, já na svoje stroje a to jsou taky tuctové kulaté jawy a čezety hledám info taky pořád a už se některým mladým pamětníkům musím zasmát jak blbnou lidi, že dávali co bylo na skladě .

kůča-cbr
kůča-cbr napsal 08.05.18 v 20:39

68732 Hele ja v tom lezim uz cely dny,zjistuju a proste nevim co to je .Jen vim ze je vymenenej motor kterej ma panelkovy valce,jestli je to o6 jsem jeste nezjisti,protoze zatim nevim jak,sedacka na sroubek.Na veteran foru mi nekdo radil ze mam dat fotku sundanyho deklu,to jsem tam dal a nic,tak nevimNevim jak to mam zjistit podle cisla ramu,je nekde nejakej rozpis cisel ramu k cemu patri,nevis?Jinak diky za odpovedi a rady

68732 napsal 07.05.18 v 15:07

viz. veteranportal.cz, rozdíly tam najdeš a další zdroje na jawamanii.cz a jawarmaniak.wz.cz. Já taky koupil 350 panelku, byl v ní nacpaný motor z kývačky, ale prodávající měl aspoň původní zbastlený rám takže jsem ji stavěl vlastně úplně celou znova do podoby 354/1958 se spínačkou v nádrži, doutníky a trojdílným uzavřeným sáním a to je teprve špek. Hodně zdaru v renovaci .